Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesgondolás, szülés Mezőtúr...

Terhesgondolás, szülés Mezőtúron a Kórházban. Kit ajánlanátok melyik orvost? Dr. Berényi Mátyás? Dr. Mike Géza? .

Figyelt kérdés

Aki tényleg körültekintő, odafigyel a Mamára és a Babára is egyaránt. Melyikük milyen tarifával dolgozik? Úgy hallottam Halász doktor nagyon jó szakember, de már nem praktizál a Kórházban, csak magánrendelése van itt helyben. Nem is vezethet le szülést itt?


Nyugodtan írjatok negatív és pozitív véleményeket is. Tisztában szeretnék lenni a döntésemmel.


2010. nov. 14. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia én Berényinél szültem és végig hozzá jártam terhes gondozásra is . Nagyon rendes segítő kész a vizsgálatokért se kért soha sokat a szülésnél is egyböl jött pedig március 15 volt és nem volt be osztva 5 perc alatt ott volt és végig ott volt a szülés alatt és utána is mindig megkérdezte hogy vagyok meg minden szülésért 20 ezret adtunk
2010. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hete szültem Berényinél.Osztom az első válaszoló véleményét.Nagyon rendes volt,szintén hozzá jártam végig,egy 1000-est kért mindig.Mike doktor egy kicsit drágább,mert ő ugyanezért már 3000-et kért volna.Nekem Mike nem annyira szimpi,ezért is jártam Berényihez már az első gyerekkel is.Megkérdezhetem,hogy hová valósiak vagytok??Én Túrkeve.
2010. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Helyiek, Mezőtúriak vagyunk. De én csak március óta, előtte Pesten éltem. Voltam már rákszűrésen Berényinél, de abból nem tudtam meg, hogy milyen szakember. Azért érdeklődőm, mert a várandósságom teljes hosszára szeretnék orvost választani és persze a szülésre is. Kisfiamat fent szültem Pesten és ott volt orvosváltásom, mert nem győztem fizetni az első orvost. Két - három hetente hívott vissza, alkalmankénti 8000.- ért, de ezért egyetlen ultrahangképet sem kaptam. 22.héten váltottam. Szuper orvosom lett, de nem járhatok innen fel mindig. :(
2010. nov. 16. 20:31
 4/15 anonim ***** válasza:
én törökszentmiklósi vagyok Mike az nekem se volt szimpi és ráadva sokall drágább is :(
2010. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
aki nem Jász-Nagykun-Szolnok megyei, az is járhat terhességgondozásra a mezőtúri kórházba?
2010. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, mert múlthéten beszélgettem egy kismamával, Aki hatvani, de ide jár a Berényihez. :)
2010. nov. 22. 13:39
 7/15 anonim ***** válasza:
lehet :)
2010. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kérdeznék még ... :)

Az ultrahanggal kapcsolatban.

Első ultrahang hasi vagy hüvelyi itt? Egyáltalán itt van hüvelyi?

Berényi végzi? Beszélgettem pár ismerősömmel, azt mondták, hogy majd kell menni a Mikéhez is ultrahangra, és hogy mennyire pokróc és lekezelő tud lenni. Mi a véleményetek?

Be lehet menni az Apának is az ultrahangra?

Kapok majd ultrahang képet?


Előre is köszi a válaszokat. :)

2010. nov. 25. 07:06
 9/15 anonim válasza:
Sziasztok!Én egy 20 hetes kismama vagyok.Nem Mezőtúron élek,de hallottam nagyon jó kórház van ott,és így találomra kiválasztottam egy dokit Dr. Mike Gézát.Nagyon hangulatától függően bánt velem,pedig fizetős magánrendelésén voltam.Megállapította,h. valami fertőzésem van,ami előfordul terhesség alatt.Olyan gyógyszert kaptam tőle,amit még a patikában is csak saját felelőségemre adtak volna ki,mivel árt a magzatnak.Így köszönés nélkül otthagytam a doktor "urat".Én negatív tapasztalattal rendelkezem,a többi mezőtúri orvosról nem tudok véleményt mondani!Remélem,h. segíteni tudtam,hogy ti ne járjatok így.Ha valaki eme szép hivatást választja,úgy gondolom a jó szaktudás mellett alapvető,a türelem,és az odaadás az esetleg "tudatlan" kismamával szemben...
2010. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
A kérdezőnek....Mike UH rendelése a régi szárnyban történik.Apuka is bemehet.Videó,vagy dvd felvételt nem adnak.Képet igen,1 db-ot,ami 1000 Ft-ba kerül...Remélem,h. segítettem vaklamit?
2010. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!