Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj vizsgálat után ha van...

Méhszáj vizsgálat után ha van kevés vérzés (barnás), az meddig természetes?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdődött,ma reggel is van ilyen rozsdabarna szinü,nem sok,de van.Ez normális még másnap?38 hetes km
2010. máj. 4. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetem! De valóyszínüleg igen! Dde csak az jön neked vagy nedvesség is jön belőled?
2010. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anno nekem is volt barnás folyásom tőle.
2010. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden egyes méhszáj vizsgálat után barnás folyásom volt. :) egy-két nap és elmúlik
2010. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj aranyosak vagytok,megnyugodtam akkor!Mondjuk majd később fel hivom az orvosomat is.Nekem tegnap ilyen barnás narancsos folyás szerü volt,ma meg egész sötét barna,mint a sürü folyás.De nem sok.Eléggé fájt a vizsgálat tegnap.Más nedvességet nem nagyon érzek,mire gondolsz?
2010. máj. 4. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kenetet vettek nekem is, és mondta a doki, hogy vérezni fogok, de ne ijedjek meg.2 napig tartott, a 3.nap még egy kicsi barna, és megszűnt.Ilyenkor nagyon vérbő a méhnyak területe, és könnyen is sérül.Ne aggódj:)
2010. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is szinte minden olyan féle vizsgálat után volt barnás folyásom, sőt volt eléggé piros is! egyből hívtam az orvost, de teljesen normális, mert a méhszályadat kicsit megpiszkálta, és ami leszakadt cucc az jön ki...nekem 1 nap alatt elmúlt.

32h km

2010. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik nap tettem fel ugyan ezt a kérdést, még talán a megfogalmazás is így hangzott. :) Először pirosas volt, aztán barnás, aztán nagyon barna. 3. napra semmi.
2010. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!