Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizsgálat után vérzés?

Vizsgálat után vérzés?

Figyelt kérdés
Ma voltam nst-én utána megvizsgált a doki, nem fájt csak egy ici-picit. Rá nemsokra elkezdtem vérezni, néha keményedik a pocakom. Normális a vérzés vagy menjek vissza a kórházba. 38. hetet töltöm ma.
2011. máj. 16. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


attól függ mennyire vérzel. Ha nagyon akkor máris menj be a kórházba, ha csak barnázol az a vizsgálat miatt is lehet. De én a helyedben inkább bemennék és megnézetném magam. Inkább menjek feleslegesen és akár nézzenek hülyének, minthogy baja legyen a babámnak, főleg, hogy már csak 2 hét van max. hátra.

2011. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szules kozeledtevel a mehszajvizsgalat utan gyakori a barnazas, foleg orvostol fugg.

A 36. hetig ugy vizsgaljak a mehszajat, mint a himestojast, utana mar nincs koraszules veszely es megadjak a modjat.

Sot, vannak brutalisabb dokik, akik a kiiras kornyeken mar direkt hajtanak az erosebb vizsgalatra, jol megnyomogatjak a mehszajat, hatha beindul a folyamat.

2011. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Bementél a kórházba? Én biztos,ami biztos alapon bementem volna.Remélem minden rendben!
2011. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi az érdeklődést. Mentem volna ma, de már semmi vérzés reggel óta, úgyhogy talán a nyákdugó lehetett. Szülnék is már, de semmi előjele. Pénteken megyek újra dokihoz. Remélem mond valami biztatót. :)
2011. máj. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!