Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen kis vérzés vizsgála...

20 hetesen kis vérzés vizsgálat után?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a dokim magánrendelőjén, meg is vizsgált, hogy rendben van e a méhszájam. Miután hazaértem véres volt a bugyim meg a wc papír is pisilés után. Gyorsan fel is hívtam azt mondta, hogy ez végülis normális, ha csak kevés jön....

Ma már csak pár pötty volt reggel, de még ma gyors be is jelentkeztem a 20 hetes ultrahangra pedig csak jövőhéten kellene mennem...Túl aggódóm?Nektek is volt ilyen?


2010. júl. 16. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem aggódod túl, mert 20 hetesen egy szimpla vizsgálattól nem kellene vérezned. Ez nem valami jó. Persze valószínű, hogy csak felsértett a doki, mivel vérbővebb vagy alul. Ha nem múlik el ma teljesen mindenképpen menj vissza, és figyeld a babád mocorgását is (persze ha már érzed)

Boldog babavárást!

32 hetes kismama

2010. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi, egyszer nekem is volt ilyen.23 hetesen vette le az orvosom a rákszűrés kenetet, mert nem is tudott róla, hogy nem nézték.De rendes volt, szólt, hogy ne izguljak, előfordulhat egy pici vérzés.Ez csak a mintavétel miatt van, mert nagyon érzékeny és vérbő az a rész.Még jó, hogy szólt.Itthon volt kb. 2 csepp vér, de inkább maszatolás volt csak, és másodpercek alatt elállt.Azt is mondta a doki, hogy ennek a vérzsének semmi köze a terhességhez, és minden rendben van.De ha nem hívta volna fel rá a figyelmem, halálra aggódtam volna magam.Szerintem nálad is csak erről van szó,bár nekem másnap nem volt már semmi, mert percek alatt elállt.
2010. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
végülis nekem is csak kis véres "maszatolás" szerű volt...remélem az uh-n is rendbe lesz minden...:(
2010. júl. 16. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez volt,nekem is szólt a doki,hogy ne ijedjek meg.Nem lett ebből semmi gond.
2010. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!