Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor megjott vajon?

Most akkor megjott vajon?

Figyelt kérdés
hetfon lesz 6 hete hogy szultem, gatmetszes volt, az mar begyogyult, egyaltalan nem faj. a verzessel meg ugy voltam hogy 1 hete mar alig jott valami, nem is ver csak egy kis barnas le, szinte hogy eljesen elmult.aztan tegnap megint verezni kezdtem, mintha megjott volna pont ugy. lehetseges ilyen hamar? jovohet vege fele megyek dokihoz, de gondoltam megkerdem mas is volt-e igy.
2010. nov. 24. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonlóan voltam, mint Te, így is mentem pont a 6. héten a kontrollra. A dokim megnézte a méhnyálkahártyát és a vastagsága alapján még nem mensi volt. Most 3 hónapos múlt a babám, még nem menstruáltam.

Viszont volt itt olyan anyuka is, akinek a doki a fenti vizsgálattal már menzezt állapított meg. Jövő héten a dokid nem tudom, mit mond, mert addig (ha mensi, ha nem)el is múlhat.

Sok Boldogságot a piciddel!

2010. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, a 6 hetes kontrollon a doki mondta, ez még nem menstruáció.

Szülés után 8 héttel jött meg először.

2010. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is pont így voltam, mint te, azt hittem m4gjött, így a 6 hetes kontrollom 7 hetesre sikerült. de mint kiderült, mégsem mensi volt.:)

nekem csak a 3. hóna után jött meg, de azt észrevettem, mert azóta is nagyon durva! óránként cserélem a tampont az első 3 napban, és 7-8 napig megvan, régen meg 4 nap alatt letudódott a dolog.

2010. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!