Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy csinálják szülés előtt a...

Hogy csinálják szülés előtt a beöntést?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Hogy ne salakolj össze mindent.
2010. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bocs azt olvastam, hogy miért.
2010. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
oldaladra fekszel, egy vékony csövet bedugnak a fenekedbe és másfél-két liter vizet lefolyatnak (úgy képzeld el, mint egy infúziót), nekem a szülésznőm tartotta végig. ez pár perc. aztán felkelsz, tartod, amíg csak tudod, elmész a wc-re, és ha már nem bírod tartani, akkor kiengeded. nekem így volt. egyáltalán nem gáz, én féltem tőle, főleg attól, hogy nem bírom tartani a wc-ig. de simán lehet. nem vészes.
2010. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt úgy csinálják hogy a popóba tesznek egy csövet,és öntenek bele egy csomó lötyit.Nem fáj inkább kellemetlen.Ne félj ezt muszáj megtenni hogy nehogy "baleset" legyen nyomásnál.
2010. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kecskeméti kórházba kúpot adnak már,nincs beöntés!legalábbis nekem és az akkor szülő anyukáknak így volt!
2010. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szia.nekem szo szerint pucsitanom kellett:Dde nem volt gáz:dpikk pakk tul vagy rajta nem fáj,de legalább nem csinálsz oda az ágyra.sajnos nyomásnál még igyis lehet hogy kijön valami.érdemes kérni
2010. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor én vagyok ilyen szerencsés, hogy nem kaptam se kúpot, se beöntést? Pedig én is Kecskeméten szültem. Az igaz, hogy ea fájások közepén egyszer ki kellett mennem Wc-re.
2010. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Budapesten.

Egy "nőgyógyász"székre kellett felfeküdnöm és ahogy előttem leírták beöntés egy csővel több liter víz.Utána tartod amíg bíros és ha már nem akkor...!

Semmi extra,tök elviselhető,nem rosszabb mint egy szimpla nőgyógyászati vizsgálat:-)

2010. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én se kaptam, és nem is volt semmi kellemetlenség nyomás közben...
2010. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kisnita ***** válasza:

Nekem egy "székágyba" kellett ülnöm, félig fekvő helyzetben, a lábaimnak volt egy egy tartó olyan mint a nőgyógyászaton, borotválás után adták a beöntést, egy zacskóból folyt a víz egy vékony csövön keresztül, kb 3 perc volt az egész, ez volt a legkellemesebb része a szülésemnek. :D

Utána alig mertem felállni mert azt gondoltam ahogy felállok egyből jön is minden kifelé, de nem. Mondta a szülésznő, hogy nyugodtan sétálgassak még 10-20 percet és ha úgy érzem menjek el akár többször is wc-re aztán zuhanyozzak le.

2010. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!