Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után rögtön kezdődik a...

Szülés után rögtön kezdődik a vérzés, vagy menstruáció? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
2008. jan. 14. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szülés közben már általában elkezdenek vérezni, és utána még folyamatos lehet, van akinek erősebb, van, akinek gyengébb, 5-6 hétig is eltarthat. Az is változó,hogy ki mikor kezd menstruálni utána. Én másfél évig nem mensiztem, amíg szoptattam :-)
2008. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

EGyénenként változó. A tisztulás általában 3-6 hétig tart. A mensi normál esetben addig nem jelentkezik, amíg szoptat az anya, de van ettől eltérő eset is, hogy már szülés után 3 hónappal megjön.

Jobb ilyenkor szedni a szoptatós fogamzásgátlót, nehogy megint teherbe ess olyan hamar

2008. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szülés után tulajdonképpen nem elkezdik a vérzés, hanem folytatódik, hiszen már a szülés alatt folyik belőled mindenféle. Ez nálam kb. 1 hónapi g tartott, ez változó.
2008. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt elöttem ajánlották a szoptatós tabit, én viszont azt ajánlom, inkább védekezzetek máshogy, mert az apasztja a tejcit. A barátnőmnek úgy elapasztotta, hogy vissza már nem tudta csinálni. De a tisztulás valóban 3-6 hét. Az igazi mensi nekem 3 hónapra a szülés után jelentkezett (csak szoptatás mellett) ez változó!
2008. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!