Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki már szült, annak a szülés...

Aki már szült, annak a szülés után is fájdalmas a menstruáció (már ha szülés előtt az volt)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem nem
2011. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtt is görcsöltem a menzesz első két napján.szülés után talán kicsit még erősebb is lett,de nem szedek rá fájdalom csillapítót.
2011. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szülés előtt fájdalomcsillapító+görcsoldó kombóval bírtam ki a menzeszt, most meg sem érzem szinte
2011. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nittababy ***** válasza:
görcsölök még mindig de nem kell gyógyszer szülés előtt sokkal keményebb volt mindig gyógyszert szedtem!!
2011. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor van rá esély...
2011. aug. 11. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal rosszabb :(
2011. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is rosszabb lett :( fájdalmasabb is meg sokkal több :(
2011. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szülés előtt iszonyúan görcsöltem, most pedig szinte semmi fájdalom. Utoljára is csak azt vettem már észre, hogy véres a bugyim.
2011. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszabb lett.Terhesseg elott nuku fajdalom tartott maximum 4 napig.Most 9 honappal a szules utan jott meg eloszor es szornyen gorcsoltem a cicim is nagyon erzekeny volt valamint szombat ota megvan,ami mar tobb mint 4 nap.Ez van.Nem baj ugyis rajta vagyunk a kisteso projekten a minnel kevesebb korkulonbsegert igy remelem hamarosan ismet menstruacio nelkuli eletet elhetek.
2011. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem elég rossz volt szülés előtt, volt hogy feküdnöm is kellett. amióta megszültem a kislányomat, azóta csak annyi, hogy mikor megjön, az első kb. 2 órában enyhe görcs van, aztán semmi. mennyiségre is kevesebb lett, és a 6-7 nap lecsökkent 4-5-re.
2011. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!