Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy amatőr a kérdés,...

Lehet, hogy amatőr a kérdés, de ha fogadott orvosom van, akkor annál előre kell fizetni vagy a szülés után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

mindig szülés után.

a terhesgondozásért pedig a vizsgálatokkor.

2010. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálad megmondta előre, hogy mennyit fog kérni?
2010. nov. 28. 17:26
 3/11 kisnita ***** válasza:
100%

Egyértelműen szülés után. Mi van ha be sem megy a szülésedre mert épp beteg lesz vagy nyaralni van vagy stb? Erre is gondolni kell.

Nekem nem mondta meg, hogy mennyit kér, 40-et adtam neki borítékban a varratszedéskor, szerintem elégedett volt.

2010. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem rá kell kérdezni. És, igen a terhesgondozás árát a vizsgálatok után, a szülését pedig azután adják oda általában.
2010. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Magát a terhesgondozást magánrendelőben végzett vizsgálatoknál kell fizetni, vagy annak is, aki Tb alapon rendel és én rábízom magam?
2010. nov. 28. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeztem az orvosomnál, hogy mennyiért vállaja és meg is mondta. Így nem kellett azon izgulnom, hogy elég lesz-e. Csakis a szülés után add oda, persze ne mikor kibújik a baba, hanem az orvosnak ilyenkor pár napig illik naponta benéznie, sőt mielőtt hazaenged, megvizsgálnia. Én akkor adtam, mikor megvizsgált hazaengedés előtt. A nővér már diszkréten ki is ment, mikor vége volt a vizsgálatnak, így kettesben adhattam oda.
2010. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vannak egyáltalán még ingyen rendelő terhesgondozók?

Mert nekem a mostani dokim az elején azt mondta, hogy választanom kell egyet.

Elmentem egy másikhoz ( szintén nem maszekhoz ), de pitnikültem hozzá vissza, mert az ürge egy nagy csalódás volt.

Azóta ő kezel, de eléggé hanyag módon.

Amolyan nyőgve nyelősen...

2010. nov. 28. 18:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én a szülés után fizettem, anynit, amenynit előtte megbeszéltünk.


a magánrendelőjébe jártam, ott fizettem mindig a tg után. és az utolsó alkalommal megbeszéltük, mennyi az annyi :)

2010. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én magánrendelőbe jártam, fogadott dokim volt, a rendelőben a vizsgálat után fizettem

aztán ahogy közeledett a szülés ideje, nekem kerek perec megmondta, hogy mennyit kér (kisvárosban élek, minden doki ugyanennyit kér, megbeszélték egymás között)

annyiban jó volt, hogy nem kellett rajta rágódni, hogy mennyit is adjunk

ezt a pénzt a szülés utáni 2. napon adtam neki oda

2010. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én félidőig sima rendeésre jártam, utána választottam dokit (aki nem lesz szabadságon), hozzá már sajnos csak magánrendelésre mehettem. szülés utáni vizsgálaton fizettem (3 nappal szülés után).

6 hetes kontrolon megkérdeztem, hogy járhatok-e továbbikaban hozzá az sztk-ba, nem örült neki, de azt mondta, hogy persze, ez az én döntésem.

2010. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!