Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig várhatunk az első...

Meddig várhatunk az első kisbabám megszülésével, ha a férjemmel három gyermeket szeretnénk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz erre válaszolni... Nem írod, hogy mennyi idősek vagytok, mióta vagytok együtt, próbálkoztok-e egy ideje vagy sem, hány éves korodig szeretnél szülni, mennyi korkülönbséget szeretnétek, stb. Elvileg 40 éves korodig minden lehetőség megvan arra, hogy egészséges babát szülj, persze, hogy mikor sikerül az elsővel és a kicsikkel teherbe esni, az nem mondható meg előre. Szóval, nektek kell eldöntenetek...
2010. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 éves koromig megszülném őket.

Amúgy attól függ, hány évet akarsz közöttük. Ha kis korkülönbséget, akkor ráérsz (persze nem tudom hány éves vagy...). Ha több évet akarsz közöttük, akkor huszonévesen állj neki az elsőnek.

S azért kell nekilátni a dolognak, mert nem tudhatod, hogy nektek mikor jön össze...mert ha hónapokig, évekig nem jön össze (ne legyen ilyen!), akkor nehogy kicsússzatok az időből.

2010. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is megszülném 35 éves koromig őket. Így is tervezzük. 27 voltam, mikor az első született, 29 leszek, mikor a 2. Aztán pihenünk kicsit, nőnek a kicsik, majd 3-4 év múlva jön a kistesó.
2010. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen szültem az elsőt, 26 évesen a másodikat.Most pihizünk.Spirálom is van.

És kb 5 év múlva lehet hogy lesz még egy.

2010. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34-35-ig legyen meg a 3 gyerkőc. A korkülönbséget, meg nektek kell eldönteni a gyerekek között.
2010. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még így ideális, bár a korodat nem tudom:

első gyerek 28 körül

második 30-31 évesen

harmadik 35 éves korig.

2010. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is 35 éves korig kellene megszülni a babákat.


Egy 34 éves 4 gyerekes anyuka

2010. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy olyan 35-37 éves korig vállalnám. Bár én egyelőre csak kettőt szeretnék, sajnos anyagilag se tudnánk bevállalni hármat. Most egy kisfiam van, ha idén összejönne még, akkor beleférnék a másodikkal esetleg a 30 évbe :)
2010. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!