Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a szülés az I. sz. Női...

Milyen a szülés az I. sz. Női Klinikán? Rendesek az emberrel?

Figyelt kérdés
2008. jan. 16. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 7 éve szültem ott a fiamat,Nagyon remek klinika!Most 16 hetes vagyok és azóta is oda járok, vérvétel,uh,minden.Ha időpont van valami vizsgálatra természetesen várni kell,( de hol nem) azért ez egy klinika, bármi közbejöhet az orvosoknak.Nekem egy tündéri dokinőm van ott (Dr.Rigó Barbara)egy rossz szavam se lehet rá.A fiam előtt volt egy 24. hetes vetélésem, és ezmiatt kerültem a klinikára.Vad idegen orvosok,(2 napig szültem azt a babót)szörnyű volt, de az orvosok, a szülésznők is " lelket, erőt" öntöttek belém.Én 100%-an meg vagyok elégedve.Ne félj! A lehető legnagyobb biztonságban és legjobb kezekben lesztek a babáddal együtt.Még órákig tudnák jókat írni, de remélem megnyugtattalak.Persze biztos vannak olyanok akiknek rosz tapasztalatuk van, de olyan mindenhol van.Türelem és nyugi minden rendben lesz . JA ! a babádall együtt lehetsz a szobádban, 4 és 2 ágyas szobák vannak mindegyikhez fürdö is tartozik.Boldog babázást.Remélem segíthettem!
2008. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én 3 éve szültem ott a fiamat,és szerintem keresve sem találhattál volna ennél jobb kórházat sehol...Szerintem a legprofibb kórház az országban!!Én maximálisan meg voltam elégedve,mint az orvosokkal,mint a nővérekkel.Senkire egy rossz szót nem is tudnék mondani.Nagyon szeretném a 2.gyermekemet is ott szülni,de én sajnos területileg Tatabányához tartozom::((
2008. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!