Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az fáj, amikor szülés közben...

Az fáj, amikor szülés közben nézik meg, hogy mennyire vagy nyitva? és akinek nem volt fogadott szülésznője, meg a férje se lehetett ott szülésnél, az egyedül feküdt, és szenvedett? általában rendesek az ügyeletes szülésznők?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 11:16
 1/4 bobocka ***** válasza:
82%

Szia, bár a párom velem volt a szulésnél, ami iszonyat erot adott, de az nem fáj ill. nem arra koncentrálsz h az fáj e mikor megnéznek. Erosebbek lesznek a szulési fájdalmak. Konnyu szulést:)

3hónapos baba anyukája

2009. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

nekem nem volt fogadott dokim,szülésznőm,és a férjem a váróban volt,én nem éreztem azt a vizsgálatot,sokkal rosszabb volt,mikor 2 fájás között megrázták a pocim,hogy mozogjon a gyerek....

kórháza/embere válogatja,nekem volt közben egy műszakváltás,és örülök,hogy végül is másik szülésznőnél szültem

2009. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nekem nagyon fájt mikor azt nézték mennyire van nyitva a méhszáj. Bár a férjem bent volt, de a szülésznőm is egy nagyon aranyos nő volt. (Hatvani Ildikó: ÁEK). Nekünk is pont úgy jött ki a lépés hogy műszakváltás volt, de ő nem hagyott ott, hanem bent maradt amig megszültem. Jah és nem fogadott szülésznő volt, hanem ő volt akkor az ügyeletes.

2009. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legfájdalmasabb dolog volt, főleg azért, mert fájás közben vizsgálnak, amikor egyébként is olyan érzésed van, hogy mindenki hagyjon békén. SZóval nekem fájt.
2009. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!