Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Január 4-re vagyok kiírva...

Január 4-re vagyok kiírva szülni. Most táppénzen vagyok szept 1-től. Szülésig táppénzen kell, hogy legyek, vagy esetleg van valamilyen más szülés előtti járandósság?

Figyelt kérdés

Kicsit zavarosan fogalmaztam, de remélem azért van, aki megéri. Az rokonok mondták, hogy nekik anno jár szülés előtti támogatás is. Bár szerintem ez most már nincs.


köszi


2010. dec. 7. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan lett volna még, hogy dec. 4-től elmész tgyás-ra. De arról már lekéstél. Így marad a táppénz a szülés napjáig.
2010. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülési-szabadság is jár,ha van munkahelyed az 28 nap(utólag is jár)
2010. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szülési szabadságra elmehet a kérdező a szülést megelőző (kiírt dátumot megelőző) 6 hétig. De a legjobban akkor jársz, ha maradsz táppénzen és a szülés napjától veszed ki a szülési szabadságot. Utána TGYÁS, utána GYED és végül GYES. :)
2010. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!