Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki sirt szülés közben a...

Volt aki sirt szülés közben a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Én egyiknél sem. Ezt csak azért kérdezem, mert még nem is hallottam hogy valaki mondta volna. És az az érdekes, hogy ha valamink fáj, de nagyon akkor hamarabb eltudjuk magunkat sirni, és a szülés pedig egy óriási fájdalom és mégsem sirunk. Utolsó szülésem után pl. nagyon erősen begörcsöltem mivel 4. szülésem volt és nehezen húzódott a méhem össze. Nem birtam felegyenesedni a fájdalomtól és úgy potyogtak a könnyeim, pedig a szülés után az már szinte "semmi" volt.
2011. febr. 23. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Vajúdás és szülés közben sem sírtam.
2011. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

tényleg, ez vicces:)Nekem még csak 1 babám van, 4 hónapos, és miután megkaptam az oxitocint, hát csillagokat láttam, azt hittem szét fogok szakadni, annyira fájt, de nem sírtam.

Aztán szoptatás közben annál többet:)Vérzett, fájt a mellem,eleinte kínzás volt...

2011. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szüléskor nem sírtam,de amikor vetélésem miatt ugy görcsöltem mint amikor szültem akkor sírtam!
2011. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért nem sírunk szülés közben, mert a természet nem engedi, hogy felesleges dolgokra fecséreljük az energiánkat. Nekem majdnem elájulnom sikerült, de azt sem a fájdalomtól, hanem mert kapkodtam a levegőt.
2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírtam csak mikor rám tették, akkor is az örömtől, mert nagyon vágytam már egy babára! Viszont az egyik szülő lány ( 16 éves) sírt, de nem hisztizett, sikoltozott, csak halkan súgta az anyukájának, hogy nagyon fáj neki. Később a szobatársam lett , ezért tudom!
2011. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ugye milyen érdekes? :-)

És bizony a szoptatás utána, fájó mellek, érzékenység..., és utána jön a sirás, pedig sokszor nem is a fájdalmak miatt, csak a hormonok játszadoznak.

2011. febr. 23. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én vagyok a kivétel, mert mikor a 2. babámat szültem (gyors, de nagyon fájdalmas szülés volt), közvetlenül a kitolás előtt elsírtam magam. Viszont ezt leszámítva egy hangom sem volt. De gyorsan összeszedtem magam, csak akkor már olyan tehetetlennek éreztem magam.
2011. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek keményen fáj, az nem tud sírni, én pl nem tudok, ha nagyon szenvedek.Az plussz energia szerintem. Amikor már túl voltam rajta, akkor sírtam ki magam.
2011. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én akkor tudtam volna sírni amikor 3perces fájásokkal hazaküldtek.az nst nem mutatott fájást,mégis 3óra mulva kezemben volt a lányom:)
2011. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én

Mikor 2 ada EDA között, félórát a labdán ültem szinte egybefüggő fájással, hogy jobban táguljak.

2011. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!