Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha Salgótarjánban szülnétek...

Ha Salgótarjánban szülnétek fogadnátok orvost? Ha igen, kit és mért pont őt? Véleményeket szeretnék hallani a kórházról. Milyenek a szülésznők? Lehet szülésznőt is fogadni? És egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés
Aggódó, első babás, fiatal kismama vagyok. Salgótarjánban fogok szülni Júliusban.
2009. jan. 23. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én 9 hónapja szültem ott! Tudom ajánlani Horváth-ot nagyon rendes orvos! Nagyon aranyosak a szülésznők is. Én mindennel megvoltam elégedve!!! Segítettek a tejet beindítani... Először nagyon tartottam Tarjántól mert nem sok jót hallottam róla, de őszintén mondom kellemesen csalódtam! Ha bármilyen kérdésed van nyugodtan írjál!Ja! Lehet szülésznőt is fogadni, de szerintem akkor már dokit fogadjál úgyis hozzá fogsz járni minden hónapban!
2009. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Salgótarjánba többé nem szülnék.

Nem érdemes szülésznőt fogadni.

Horváth a legjobb,de nem mennék hozzá.

Ne haragudj a neg.véleményért,de itt semmi ne ok.

Az UH-osok sokat tévednek,a dokik alkeszok,órákat kell egy vizsgálatkérő papírra várni,le sem tudsz ülni,mert a sok idős mind elfoglalja a helyet,ue.a helyzet a vérvételen is,a vizeletemben mindig találtak v.mit,mert itt a poharak koszosak,persze folyton a köjálba kellett szaladgálni ott nem találtak soha semmit stb....

Minden orvosról tudnék rosszat mondani,de én már veszítettem el egy 5 hónapos élő!terhességet,a doki nem sokat foglalkozott a panaszaimmal és a végén Pestre küldtek.Ég és Föld a két hely,ezért én ott is maradtam,inkább megyek 130 km-t,minthogy még1x ez a kórház.

2009. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igaz még csak a terhességem elején járok, de szeretnék időben tájékozódni. Horváthot fogadtam meg, hozzá járok magánrendelésre minden hónapban. Már mondtam neki, hogy EDA-val akarok szülni, mert nagyon nem bírom a fájdalmat és nagyon félek a szüléstől, annyira, hogy nem is akarok több babát.

Meddig kell bent lenni a kórházba szülés után? Elviszik a babát vagy végig velem van a szobában? Bent lehet valaki a szülésnél? Nem feltétlen a páromra gondolok, mert ő nem igazán szeretne bejönni, nagyon fél minden véres dologtól.

Ti adtatok fogadott orvosnak a szülés után pénzt, vagy csak a terhesség idején a magánrendeléseken?

Köszi előre is a válaszokat.

2009. jan. 23. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!