Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasfogo ov? Ki hisz benne?...

Hasfogo ov? Ki hisz benne? Mukodik-e, vagy talan genetika az egesz h hogy huzodik vissza a pocak?

Figyelt kérdés
38+3h km vagyok es soktol hallottam a hasfogo ovrol eloszlo velemenyekkel...Sokan hasznaltak es lotye lett amikor levettek,sokaknak tok jo lett(de ki tudja h nelkule nem lett volna-e olyan nekik)es sokaknak az ov nelkul isgyonyoruen visszahuzodott.Akkor most mit csinaljak?Vegyek,ne vegyek,hasznaljak v ne.annyit meg h eros hasizmom van sportolasbol kifolyolag,allitolag az is segit de nem tom....Velemenyek,tapasztalatok,tanacsok????
2010. dec. 20. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Venni csak akkor vegyél már, ha megszültél, mert attól függően kell a méret, hogy mekkora hasad maradt.

Nekem volt, én császáros voltam és szerintem nagyon jó volt. Sokkal jobban tartotta a hasamat, mintha csak úgy lógott volna. Nekem iszonyú nagy hasam volt és eléggé megnyúlt a bőröm, de ahhoz képest szerintem jól visszahúzódott. Biztos számít ha simán szülsz, hogy milyen hasizmod is van, de ha sajnos császár, akkor ott úgyis átvágnak mindent, szóval akkor lényegtelen.

Én vennék mindenképpen, több ismerősömnek is volt és senki nem panaszkodott még, hogy ne használt volna.

2010. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is császáros voltam, és a doki mondta, hogy vegyünk mindenképpen. Szerintem hasznos volt, de persze a későbbi felüléseket nem helyettesíti. A hasizom mindenképp fontos, ha neked elég erős, az nagy segitség lesz utána. Előre szerintem se vegyél övet, majd meglátod szülés után.
2010. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy érdemes már a szülés után azonnal felvenni, mert ilyenkor a gravitáció a legfőbb ellenségünk! :-) (Ez fizika, ezért teljesen logikus.)


Egy hozzáértő eladó pedig tud abban segíteni, hogy mekkorát vegyél. (Ha ez segít, és a Chicco-nál vettem, és nagyon segítőkészek voltak.) Mondjuk, én szerencsére nem híztam, csak a hasam nőtt, tehát kiindulási pontnak adott volt a terhesség előtti méretem.


38 hetes

2010. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem használtam és nincs pocakom, fél éve szültem
2010. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!