Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1hete született kisfiam...

1hete született kisfiam császármetszéssel. Normális, hogy ennyire fáj?

Figyelt kérdés
Harmadik császármetszésem volt 1hete lekötötték a petevezetékemet is.Eddig egyik császár sem fájt ennyire de ez most nagyon.Szerintem a lekötés miatt,mert nem a heg fáj.
2010. dec. 23. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, harmadik császár és lekötés.Nekem is nagyon fájt,de nekem sem a hegem.

Normális ne aggódj, nekem kb. a 2 hét végére szinte teljesen elmúlt.

2010. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást!
2010. dec. 23. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de a harmadik császár után automatikusan lekötnek vagy kell a beleegyezésed?
2010. dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ajánlják a lekötést de nekem kelett kérnem,és aláirnom a beleegyezőt.
2011. jan. 1. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Atya ég Mamik....épp olvastam amit írtatok...akkor jó lesz ha felkötöm a gatyám szárát :(....jövőhónap végén 3. baba császárral és elkötés egyben! Nem írtatok valami biztatót :(....

Mondjuk nekem a 2.csaszi jobban fájt, de hamarabb bírtam vele mozogni mint elsővel.

Különben 2 fiam van már, most jön a puniska :)...kibírjuk valahogy!

Üdv! Ha írnátok: anita8202@freemail.hu

2011. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!