Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első babám császármetszé...

Ha az első babám császármetszéssel született érdemes most orvost fogadnom?

Figyelt kérdés
Az elsővel nem volt fogadott dokim és 18 óra vajúdás után császár lett mert nem fért ki a baba és nem is voltak toló fájásaim arra vártak hátha lesz.És most 16 hetes terhes vagyok a tesóval és most elgondolkoztam,hogy lehet jobb lenne fogadott orvosnál szülni.A fiam 4200g-mal született és most attól is tartok,hogy a tesó nagyobb lesz, mert az uh-os adatok alapján már nagyobb mint a fiam volt.
2011. aug. 30. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló gondban vagyok, mint te, csak épp fordítva. Nekem az elsőnél volt fogadott dokim, aki az utolsó uh alapján programcsászárt írt ki, mert 4 kiló fölé saccolta a babát. Beindult előző nap a szülés, de azzal a lendülettel toltak is a műtőbe.

Most 15 hetes terhes vagyok, pont 2 év lesz a gyerekek között, és szeretném elkerülni a programcsászárt, így én meg arra jutottam, hogy kórházat váltok és nem fogadok dokit. Sokan próbálnak lebeszélni, de sajna kényszerhelyzetben vagyok. Magán dokira nincs keret, sztk alapon meg csak olyan kórházban tudnék szülni, ahol nem akarok.

2011. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok és még mindig nem tudom mi lesz,pedig már a 36. hétben járok.

Dokit nem tudok fogadni anyagi okok miatt,de az sztk-s doki azt mondta,hogyha lehet,akkor császárra készüljek.Na de ezzel nem mondott sokat,mert attól még nem tudom,hogy hogy fog ez még zajlani...

Utálom mikor csak a pénz tud beszéltetni,amúgy nem mondanak semmit.

2011. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne feljetek a csaszartol.aki egyszer azzal szult es legkozelebb is nagy a baba muszaly a csaszar.ragaszkodjatok hozza.volt ket ismeros:egyik nem akart csaszart ket napig vajudott utanna muszaly volt.a masik akart de az orvos lebeszelte pedig nagy baba volt,beszorult a szulocsatornaba meghalt a baba mire kivettek.inkabb legyen csaszar, par centi vagas es par perc alatt megvan.nem faj.utanna par hetig kellemetlen de megeri
2011. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolso vagyok...nem kell fogadott doki.csak ragaszkodj az elkepzelesedhez.
2011. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve a 37. hétben volt egy SOS császárom, ami nagyon mély nyomott hagyott bennem. Most 17 hetes terhes vagyok a második babával, előző héten a 16. heti vizsgálaton megkérdeztem az orvost, hogy mi a véleménye a hüvelyi szülésről (1 császár és egy tavaly év végi vetélés után). Azt mondta, hogy 50-50 % az esélyem, aztán felsorolta a történtek utáni hüvelyi szülés elleni érveit. Hát, meggondolom, hogy szüljek-e hüvelyi úton. Nagyon nagy a kockázata, császár utáni szülésnél nem adhatnak fájdalomcsillapítót, fájáserősítőt, és nagyobb a esélye annak, hogy valami baj lesz a szülés közben. Én azt hiszem, hogy meggyőzött engem, így valószínűleg a programozott császárt fogom választani.
2011. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az első terhességemnél nem fogadtam orvost, A SOTE I. számún szültem, 9 hónapig jártam egy orvoshoz, és le a kalappal előtte, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Most a második terhességemnél van fogadott orvosom, mert az előző, akivel az első terhességemet vittük végig, már idős, nem vállal 2012-től szülést.
2011. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából császárral szeretnék szülni csak nem tudom,hogy hogyan fog zajlani a szülés orvos nélkül,mert ha úgy ahogy az első tuti fogadok dokit.
2011. aug. 31. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!