Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bármelyik kórházban szülhetek?

Bármelyik kórházban szülhetek?

Figyelt kérdés
fogadott dokim nem lesz, hozzánk közelebb a SOTE és az Uzsoki van. Nem tudom melyikbe mennyek. 32h
2010. dec. 29. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérvételekre, uh-kra, vizsgálatokra hova jártál? Ctg-re hová kell majd menned?
2010. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abba menj, amelyik szimpatikus.

Mindegy, hogy a többi vizsgálatot hol végezték, akár egy harmadik kórházba is mehetsz szülni, csak vidd magaddal az összes leletedet, és vizsgálati eredményedet, az nst csíkokat is.

Javaslom a SOTE-t, csak jót hallottam róla.

AZ a legegyszerűbb, ha nst-re már abba a kórházba mégy ahol később szülni szeretnél.

2010. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de nem köthetnek belém hogy miért akarok nst-re oda menni?

Vagy telefonon kérjek oda időpontot. Nem Budapesti lakos vagyok, Pest megyei vagyok.

2010. dec. 29. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem köthetnek bele. Magyarországon szabad orvos és szabad kórházválasztás van, oda mégy, ahová csak akarsz.

Hívd fel őket, és kérj időpontot nst-re.

2010. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. dec. 29. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

én nem tudom hogy van ez.a téma engem is érdekel.Én Veresegyházi lakos vagyok de BP.en élek.Hivatalossan a tarcsai korházhoz tartozom.ott fogok szülnimivel szerintem pesten nem fogadnának.

ezt abból gondolom hogy pár éve volt egy sullyos alergiám bedagadt mindenem arcom karom lábam majdem megfulladtam.elmentem pesten ügyeletre és monták utazzak le tarcsára mivel a pesti kórházak nem fognak fogadni.igy le kellett engem este oda vinni

2011. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!