Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletes orvosnak hálapénzt?

Ügyeletes orvosnak hálapénzt?

Figyelt kérdés
Ügyeletes orvosnál szültem,császármetszéssel.20 ezer ft-ot gondolta honoráriumnak.Ti mennyit adnátok?
2010. dec. 29. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ügyeletes orvos, így amit adsz, az valóban hálapénz. Ha ennyit gondoltál, akkor adj ennyit, hidd el, ennek is nagyon fog örülni. Én is ennyit adtam, és nagyon hálás volt érte.
2010. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég, de ha nem törődött veled szülés után, kevesebb is elég.
2010. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2008-ban szültem ügyeletes dokinál,és mivel szülés után naponta többször is meglátogatott,és a varratszedésnél is normális volt ezért adtam Neki 20 ezret.Azért "csak" ennyit,mert nem hinném,hogy 1 órai munkáért (kitolás 20 perc,stoppolás 40 perc),és a további napokon az 1-2 percnyi látogatásért többet kellett volna adnom.Meg voltam vele elégedve,de ha milliomos lennék,akkor sem adtam volna többet!

Szerintem 20 ezer bőven elég!

2010. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ügyeletesnél szültem császárral. 20000 Ft-ot kapott, de én úgy éreztem többet is megérdemelne, de akkor nem volt rá keret. Többet jött hozzám, mint a szobatársamhoz az orvosa, aki fogadott volt.
2010. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bent töltött 3 nap alatt egyszer sem nézett rám!! Az erre szánt pénzt szétosztottuk a csecsemősnővér és a szülésznő között, a dokinak nem adtunk.
2010. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bőven jó, mi 30 ezret adtunk idén nyáron. De nálunk viccesen jött ki, mert az sztk-s orvossal, akihez jártam, megbeszéltük, hogy nem fogadok fel dokit, mert mindegyik orvosról jót hallottam, aki a kórházban dolgozik, így majd az ügyeletesnél szeretnék szülni. Hát nem pont ő volt az ügyeletes? :-)) Nem baj, így legalább a terhesggondozásért és a szülés lelkiismeretes levezetéséért adtunk pénzt, tényleg nagyon hálásak voltunk neki, és hát az összes embernek, aki ott segédkezett.
2010. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poci-maci ***** válasza:
100%

szia én is ügyeletesnél szültem tavaly májusban és most is ügyletesnél fogom megszülni a kisfiamat akkor nem kapott a doki de most sem fog kapni pénzt én úgy gondolom hogy azt másra is el tudom költeni mint a dokinak odaadni hszen neki ez a szakmája/munkája ezt a hivatást választotta és ezért kapja a fizetését is!


Én sem kapok plusz pénzt eladóként mert éppen kiszolgálom a vásárlót!


Nem baj ha lepontoztok és utálkoztok emiatt de nekem ez a meglátásom!

2010. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ügyeletesnél szültem 2 hónapja, akartunk adni valamennyit, de nem jött össze, szóval adtunk neki egy kis ajándékot...remélem azért örült neki mikor kinyitotta, amúgy meg voltam vele elégedve.
2010. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!