Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol szüljek melyik kórházban?

Hol szüljek melyik kórházban?

Figyelt kérdés
Nem tudom és véleményeket szeretnék. 33 h
2011. jan. 3. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ajánlhatunk sok jót pl. Dote meg a Margit esetleg Szt Imre de ez függ attól hol laksz...


megye? ország?

2011. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mondjuk megírhatod hol laksz :)
2011. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van fogadott orvosod? Akkor ott, ahol ő dolgozik. Egyébként vidék vagy Budapest? Mert hiába ajánljuk a Szent Imrét pl, ha pécsi vagy mondjuk. Akkor nyilván közelebbit kellene keresni.
2011. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na látom, az elsővel ugyanarra gondoltunk... ;-)
2011. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakom, de a körzeti kórház biztos nem. Az a Flór Ferenc Kistarcsán. Budapesten belül keresek.
2011. jan. 3. 12:46
 6/17 anonim ***** válasza:
Vácon, jó a szülészet,jófejek a dokik, és nem futószalag mint pl a sote vagy szent imre
2011. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

off. hát igen pl. mátraházáról erotikus lenne lejutni Nagykanizsára mert ott jó korház van.


Szerintem ne fogadj dokit!!!! nem éri meg inkább szülésznőt! ha megteheted.

2011. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha pest akkor margit v. Honvéd- alias volt máv-

esetleg kútvölgyi vagy dr rose.

2011. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Szt Imre egyszer sem volt futószalagos, pedig a másodiknál bent is feküdtem néhány hetet igaz, volt fogadott dokim ás szülésznőm is, az rengeteget számít még a bent fekvésnél is, nem csak a szülésnél. Sajnos kiváltságokat jelent, pedig nem kéne, mindenkinek ugyanolyan ellátásban kéne részesülnie, akár van szülésznője, orvosa, akár nincs, hiszen mindenki fizeti a nem kevés tb- t.
2011. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok dokit fogadni. A dr Rose meg magán klinika. Oda is mehetek ha nincs fogadott? Vagy fizetős? köszönöm.
2011. jan. 3. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!