Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szüljek?

Melyik kórházban szüljek?

Figyelt kérdés
Szolnoki vagyok, de még a hideg is kiráz ha arra gondolok, hogy itt szüljek. Halottam a ceglédi és a mezőtúri kórházról, hogy az jó. Megosztanátok hogy milyen volt a 2 kórház valamelyikébe szülni? Esetleg javasolhattok másik kórházat is. Talán még a pesten való szülésen is elgondolkozom....
2011. jún. 8. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:
*Hallottam
2011. jún. 8. 11:58
 2/3 anonim ***** válasza:
A ceglédi régen nagyon tré volt, mostanában azonban sok jót hallani róla. Én is vidéki vagyok, de Pestre megyek szülni az Istvánba, mert abszolút baba és mamabarát. Már az előző babám is oda érkezett, nagyon elégedett voltam.
2011. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az István kórházban fogok szülni, pont azért mert baba barát! Miskolcon is van baba barát kórhát, ha az neked egyszerűbb. Viszont te tudod, hogy milyenek az igényeid. Neten biztos sok információt találsz a kórházakról. Léteznek szülésfelkészítő tanfolyamok is, ahol meg lehet nézni a szülőszobát stb. Így teljesebb képet kaphatsz a kórházról.

33 hkm

2011. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!