Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pomázi vagyok, de ráz a hideg...

Pomázi vagyok, de ráz a hideg hogy a János korházban szűljek. Hogy juthatok be a Margitba valahogy? Fogadjak ott doki? Mert még az sincs.19 km

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is a Jánosba tartoznék és elmentem egy olya oroshoz aki a Kútvölgyiben dolgozik.


Szerintem kérj itt a fórumon egy Margit kórházas orvost.

2009. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, már dobom is az uj kérdést!
2009. jún. 28. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a Jánosba én se mennék szívesen...Nézz körül a neten,hogy melyik Margitos dokinak van magánrendelése,és menj el hozzá,hátha kifogsz egy normális orvost:)
2009. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már összevonták a János Kórházat a Margittal egy ideje.

Én a Margitban szültem,de az orvosom a Jánosban is rendel.Burik Zoltán a neve

A Margitban hétfőn rendel a terhesgondozóban 12-14ig

2009. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike, és milyen volt a doki,rendesen ott volt veled?Kértél fel szülésznőt is?Mondanál nekem összeget, hogy mire számítsak? Köszi előre is!
2009. jún. 28. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Margitban szültem 2x, de a Burikot nem választanám :-(
2009. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! Hivatalosan én is János kórházba tartozom, és én sem akartam oda menni. Nekem volt fogadott dokim a Szent Imrében, de sajnos ez is keveset ért volna akkor, ha mondjuk bármilyen okból mentőt kellett volna hívni. Ezért nekem a terhességi kiskönyvbe beleírták, hogy "szülésre előjegyezve a Szent Imre kórházba" Pecsét, aláírás. Így ha még mentőt is hívtam volna, oda visznek semmi esetre sem a János kórházba. Szerintem te is írasd majd idővel bele. Jobb biztosra menni.
2009. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!