Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó szülésznő a Szt. István...

Jó szülésznő a Szt. István kórházban? Mikor kell felfogadni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem fogadtam az istvánban szülésznőt,mert mindig van olyan műszakban,aki jó. Az a tapasztalatom,hogy nagyon tudják a dolgukat. Nekem fogadott dokim volt,az is ezt javasolta,hogy felesleges. Igaza lett :). Szerintem a dokidtól kérdezd meg,hogy ő kivel tud együtt dolgozni jól,mert az is rettentő fontos. Persze az is fontos,hogy én a dokit bármikor hívhattam,éjjel-nappal,kérdezhettem tőle és minden vizsgálatot ő csinált,tehát szülésznőre nem volt szükség
2009. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Pruha Krisztina volt a szülésznőm. Tudom őt szívből ajánlani. Szerintem amikor mész az első CTG-re akkor van lehetőséged "felfogadni" valakit. Akkor még van ,normál esetben, 4 heted a szülésig, és mindent meg tudtok beszélni a vizsgálatok alkalmával.

hk

2009. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
A Hajdu Barbara.Én a 36.héten fogadtam fel,és maximálisan elégedett voltam vele.A sikeres gátvédelemnek köszönhetően vágni se kellett.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is a hajdu barbaranal fogok szulni, a nodokimtol fuggetlenul valasztottam, mert "lenyomoztam", hogy o a legjobb. tegnap elmondtam a nodokimnak,hogy en bizony a barbaraval mar megbeszeltem, erre csodalkozott, hogy honnam tudtam, hogy vele szeret dolgozni, mert szerinte is o a legjobb.


eleg jo meg a borond zsuzsaanna (hu, lehet nem pont ez a neve, majd kijavitanak), ot is sokan dicsertek.


en a 33. heten beszeltem meg vele a dolgokat, mert nagyon sok kismama van alatta, es ugye egy bizonyos szam felett nemet mond. szerintem 32-35. het kozott erdemes keresni.

2009. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előtted vál.vagyok.Ki a nődokid???Az enyém Dr.Szőczei Bea volt,és ő is mindig együtt dolgozik a Barbarával,ezért is ajánlotta őt.Nagyon jó döntés volt!!!!
2009. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Diószegi Évánál szültem, és elégedett voltam vele. Nekem a nődokim dolgozik 'össze' vele,és Ő ajánlotta.
2009. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(elnezest a kerdezotol az offért)

hajdu barbis masodik vagyok. nekem lengyel maria a nodokim, de váltanom kellett, igy majd pop andreahoz fogok menni, o ajanlotta. De az Istvánban tényleg sok jó nődoki-szuleszno van!

2009. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek:)
2009. jan. 29. 09:15
 9/9 anonim válasza:

Pruha Krisztinát kerüljétek!!!

Mézes-mázos, pénzéhes, beképzelt, lenéző és durva.

2014. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!