Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uzsoki Kórházban praktizáló...

Uzsoki Kórházban praktizáló orvost hogy kell felfogadni?

Figyelt kérdés
Oda tartozom, viszont az sztk-ba járok terhesgondozásra és az a doki, akihez járok, nem az Uzsokiba prktizál, és én mindenképpen ott szeretnék szülni. Ilyenkor mit csináljak? Még csak 13 hetes vagyok, szóval még van időm, de magánrendelésre nem igazán szeretnék járni, mert nincs rá keret, max majd a végén, ha muszáj az orvos miatt.
2011. márc. 26. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is oda tartozom a lakcímem szerint.Jó kórház, szülészet szempontjából meg nagyon jó.Én nekem magán dokim van akinél az Uzsokiban lehet szülni.Az a rossz hírem van, hogyha nem jársz magán dokihoz akkor annál fogsz szülni aki pont aznap bent lesz mert akkor már nem választhatsz.Én Dr Fekete Antalhoz járok magán rendelésre és nem túl drága.Havonta 6000 a terhes gondozás és a szülés pedig 100000 forint.Ha nem akarsz magán dokit fogadni nem muszáj de nem tudod hogy kinél is fogsz szülni illetve szerintem lehet hogy az is stresszelni fog a szülésnél, hogy nem ismered és ezáltal nem is bízol benne.Ha anyagiak miatt dokit nem akarsz fogadni érdemes lenne egy szülésznőt.Nyegyed annyiba kerül mint a doki viszont az tuti, hogy végig melletted marad a szülésnél.
2011. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is szinte csak jókat olvastam a szülészetről, és az orvosokról is. Végülis a szülésznő a lényeg, mert az orvos sok mindent nem csinál a szülésnél. Legalábbis én már szültem, igaz a Margit kórházban, ott volt fogadott orvosom és szülésznőm is, és ott szinte a szülésznő csinált mindent. Szülésznőt hogy fogadjak ott? Menjek be és kérdezzek meg egy szülésznőt, hogy vállal-e? Az a baj, hogy nincs senkim, aki ismerne ott bárkit is, hogy ajánlani tudjon. Szülésznőt mikor kell fogadni, úgy értem hány hetesen/hónaposan célszerű?
2011. márc. 26. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy elvileg a hatodik hónap után nem árt szülésznőt választani, mert őket is le szokták előre "foglalni".Ugyan annyi idős terhes vagy mint én kb.Én szeptember 20-ra vagyok kiírva,de szerintem ha megyek a terheléses cukor vizsgálatra akkor meg keresem a szülésznőt.Ha szeretnéd akkor majd megkérdezem a nevét mert azt még én sem tudom, csak azt, hogy a barátnőm január 12-én szült "vele"és csodákat zengett róla.HA akarod add meg az email címed és mihelyst megtudok valamit írok neked.Amúgy melyik kerületben jársz terhes gondozásra?Érdekelne, hogy kihez, már ha nem baj.
2011. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16:03 Én nem tudok Neked privit írni, Te viszont tudsz nekem. Ha küldesz egy mail-t és odaírod, hogy innen vagy, akkor válaszolok és tudjuk tartani a kapcsolatot. Én elvileg okt.1-re vagyok kiírva, és nagyon megköszönném, ha majd megírnád a nevét a szülésznőnek. A Rákos úti sztk-ba járok Dr Szabó Andreához. Nagyon szimpi, meg kedves, csak sajnos annyira új ott, hogy nem tudok róla semmit. Már itt is írtam, hogy nem e tud valaki valamit róla, de idáig nem jött válasz. :-(
2011. márc. 27. 18:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy a XV. kerületbe járok terhesgondozásra az sztk-ba.
2011. márc. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!