Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az nst fájásokat mutat a...

Ha az nst fájásokat mutat a 39. +5héten és ezeket érzem is rendesen (egész éjjel) akkor miért mondja a doki, hogy még 2 hét is lehet és ez csak jósló?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki hasonlóan járt?
2009. jan. 30. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én is úgy mentem,maradtam bent a kórházban,hogy az NST fájásokat mutatott ki.Felkerültem az osztályra,és vártam a további fájásokat,és hogy beinduljon a szülés.Annyira fáradt voltam,hogy elaludtam.Reggelre elmúltak a fájásaim!A szülésznő azt mondta,hogy ha a bal oldalamra fekszek és elmúlnak a fájások,azok csak jósló fájások voltak.Gondo9lom az orvosod megvizsgált,és a méhszáj állapotából ítélve mondhatta azt,hogy még 2 hét is lehet a szülésig.

2009. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én már 4 hónapja szültem. Mikor nst-re jártam már a 38-ik héten mutatta a gép a rendszeres fájásokat, érezetem is azokat de volt olyan vészes. És az még nem jeleni azt, hogy aznap már meg is szülsz, de nincs kizárva hogy bármikor beindulhat a szülés. Nekem egy hét múlva indult be.

Üdvözlettel: Viki

2009. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!remélem már nem várat sokára,mert holnapra vagyunk kiírva...
2009. jan. 31. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!