Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan Anyuka, akinek...

Van itt olyan Anyuka, akinek a párja azt mondta, hogy szülés után megváltozott v. mi, nem tud nőként Ránézni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ebben a helyzetben, de tudok olyanról, aki volt ebben a cipőben. 1 év volt, mire helyreállt a rend a kapcsolatukban.
2011. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál,de esetleg személyes tapasztalat?
2011. jan. 11. 14:11
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Igen, én. Igaz nem azt mondta, hogy nem nőként néz rám, de nagyon meg voltam hízva(25kiló+)és őszintén elmondta, hogy sajnos most nem kíván annyira. Megkérdeztem, mert nem volt túl aktív a szex terén. Mivel nem vagyok egy hisztis típus, megbeszéltük, hogy 1 évig a szoptatás miatt nem kezdek fogyóba, de utána átvette a babát minden nap, és segített, hogy tornázhassak. 30 kiló ment le rólam. :) Most újra hevesek a szeretkezéseink... :)
2011. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

10 év múlva mi lesz a baj? Akkor meg túl öreg leszel? Fiatalítókúra?

nem értem az ilyen faszikat

ocsmány

2011. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
hmmmmm....
2011. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%

En is ilyen helyzetben vagyok. Amikor kiderult a terhessegem, akkor zavarta, hogy harman vagyunk az agyban, most zavarja, hogy a cicik a baba kajajat jelkepezik es par kilo is megmaradt. A 2010es ev alatt osszesen 6x voltunk egyutt (januar 12en derult ki a terhessegem). Iden meg nem bujtunk ossze. A falat kaparom, hisztizek, veszekszek, de nem erek semmit vele, mert fizikailag nem kepes a szexre. Most elkezdtem tornazni, hatha kedvet kap, ha ismet lefogyok. Varom a csodat.

A barati korunkben sok ilyen eset van, nehez, de ki kell birni ezt az idoszakot.

2011. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Engem sokkol az ilyesmi... basszus, hogy a hapsik mekkora luxusban élnek... cici=babakaja, plusz kg-ok=nem képes a szexre! Az nem jut el a korlátolt agyáig annak a faszinak, hogy az ő gyereke "miatt" nézel most úgy ki, ahogy? És, hogy ez természetes, és inkább még jobban kéne szeretni, hogy életet adtál a közös babátoknak? Érdekes, a pasik lehetnek kopaszak, sörhasúak, impotensek, mi mégis értsük meg, és segítsük, támogassuk őket!! HALLATLAN!!!
2011. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ja, én is épp babát várok, de ha a férjem ilyennel jönne, valszeg orrbaverném...:)))
2011. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

aki nem akar a terhes, kisbabás feleségével ágyba bújni, az mással van ágyban? vagy répázik maga 3 évig? hogy van ez?

sajnálom :(

bár nem értem

de én nő vagyok

2011. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

15;20 vagyok!

Probaljatok ravenni egy ferfit a szexre, ha nincs kedve, csak megkevesbe lesz kedve. Jo hazassagok mennek ra erre, pedig a fogadalom joban rosszban. A megoldas nem feltetlenul az, hogy megcsal vagy en megyek mashoz. A hazassag nem csak szex.

2011. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!