Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan Anyuka, akinek...

Van itt olyan Anyuka, akinek a párja azt mondta, hogy szülés után megváltozott v. mi, nem tud nőként Ránézni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
7 hónapos terhes vagyok, és már pár hónapja feltűnt, hogy a férjem nem kezdeményez már annyit, sőt. Pedig eddig 5 kg-t híztam, szép kismamának tart. Kérdeztem, hogy miért nem kezdeményez, de csak mosolyog. Nem merem jobban feszegetni a kérdést, háthta rontanék rajta. Úgyhogy próbálok incselkedni vele, meghozni a kedvét, és olyankor kap az alkalmon. De ennyi.
2011. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

13:53 vagyok.

Még annyit, hogy én is irigylem azokat a kismamákat, akiket kényeztet a párjuk, masszíroz, készül a szülésre, a babanevelésre, stb. A férjemet kértem, hogy gátmasszázsoljon, de elutasítja, nem akarja majd csinálni. Pedig én nagyon szeretnék gátvédelemmel szülni. Néha úgy érzem, egyedül vagyok a babával. De erre azt szokta mondani, hogy majd ha megszületik, könnyebben ráhangolódik a babázásra...

2011. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hát sziasztok!

Pont a napokban merült fel ez a probléma közöttünk.

Fogalmam sincs hogy milyen jelei vannak annak ha már nem úgy néz a nőre egy férfi,de az én párom is változott,főleg mióta megszületett a második fiúnk.Már a terhességem utolsó napjaiban azt firtatta hogy milyen csúnyák a combjaim,persze ezt azóta is magyarázza hogy nem úgy értette.Egyszer már megkaptam hogy kezd elhidegülni tőlem és látom rajta amikor pl. letusolok és bent van a fürdőben nem úgy néz rajtam végig mint azelőtt.

Többször mondta hogy bízik benne visszanyerem az eredeti alakomat.Nem tudom hogy mire számít és képes leszek e egyáltalán úgy kinézni mint azelőtt hiszen két gyerek szülése azért kicsit átváltoztatja a testet szerintem.Holnap lesz 1 hetes a második babánk és per pillanat 10 kg. plusz van még rajtam.Nagyon rosszul esik tőle ez az egész és nem tudok mit kezdeni a helyzettel és hogy hogyan reagáljam le.Várjam meg még a szoptatás befejeződik aztán kezdjek fogyózni,vagy már most tornázzak?Na de még tök hulla vagyok.Ti mit tettetek?

2011. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A többiek ajánlották, szakember is, hogy szülés után rögtön el lehet kezdeni óvatosan gátizomtornát, meg keringésjavító gyakorlatokat, és 2 hónaposan már nyugodtan lehet tornázgatni.

De arra vigyázni kell, hogy ne legyen izomláz, mert a tejnek az nem tesz jót.

Meg persze fontos az étkezés.

2011. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Te jó ég!

És ő nézett már tükörbe?

Hogy mondhat ilyet? Mi lehet emögött?

2011. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Azért ne döngöljük a férfiakat a földbe. Pszichológia magyarázata van a dolognak (most nem a szélsőséges esetekre gondolok). A férfi igenis vizuális lény...miért nincs playgirl magazin? Miért nem nézegetünk kamasz korunkban meztelen férfi fotókat és a kép által kiváltott izgalmi állapot után önkielégítünk? Mert mi nők vagyunk, és természetünkből adódóan az érzelmeink dominálnak. Félre ne értsétek, a férfi is érez, szeret..de ahhoz, hogy szexuális vágyat keltsünk benne nekünk jobban kell használni a fizikumunkat, mint nekik...ettől mi nem vagyunk kevesebbek. Nem sok pasi bőg a Titanic végén, és kevés az a nő aki viszont nem - ettől ők rosszabbak? Nem másképp működik az agyuk. Bizony a terhes női test egy deformált (eltúlzott)alak, ami őket megijesztheti..és ezzel a szexuális ösztönük is csökkenhet. Ettől nem szeretnek kevésbé, főleg ha ugyanúgy lesik minden kívánságunkat. Valamint szerepet játszik az is, hogy tudják, ott mozog valaki, ami neked nőnek természetes, de ők ezt sosem fogják megérteni, mert nem élhetik át. Én most vagyok 16 hetes, és még egészen pici a pocakom...tetszik neki, nincs bajunk a szexel, de már nekem is jegyezte meg a párom, hogy néha nehéz elvonatkoztatnia attól, hogy a baba közvetlen közelében jár bennem.

Nem kell azonnal a legrosszabbat feltételezni róluk.

2011. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz egy kis javítás: Nem, csak másképp működik az agyuk.

Bocs, kimaradt a "Csak".

2011. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Coffelia ***** válasza:

Ez egy nagyon régi kérdés, de elém került, és nem állom meg írás nélkül.

Ezek ferfireakciók elképesztően elszomorítóak. Az embert szeretjük mi is bennük, aki valtozik, öregszik... persze, ha valaki úgy változik, hogy mosdatlan lesz, igenytelen és büdös, az el tud hidegíteni, de plusz kilók?? Ugyan már, röhej! Én baromi sokat híztam 10 év alatt, most 104 kiló vagyok. És a férjem most is megkíván, mert egészében szeret, ahogy én is őt.

2019. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!