Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha majus elejen szulok, miben...

Ha majus elejen szulok, miben vigyem haza a kisfiamat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
melegruhába,h.ujju body,talpas h ujjú rugi, és még erre rá overál és sapka.. mindig inkább több legyen,mint megfázzon
2011. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egy rövid body, talpas hosszú ujjú tipegő, kocsikabát, kissapka , vékony takaró. Nem szül sok jót a túlöltöztetés, de úgy is akkor fogjátok majd látni, hogy milyen az idő.


Egy 13 hós kisfiú anyukája

2011. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni milyen idő lesz májusban. Akár lehet 25 fok, akár 15. Főleg az elején.

Bundaruha tuti nem kell.

Én is május elején szülök, body, rugi, sapi, a többit majd meglátjuk. Van egy plüssös kezelábas, amit nagyon picit vastag, vagy az, ha hideg lesz, ha tényleg meleg, akkor meg csak egy pléd.

2011. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én május 4-én vittem haza a fiam, 5 naposan (36 hétre született). Hosszú ujjú body, ujjatlan rugdalózó, kocsikabát, kissapka, pléddel jól betakarva. Szerintem sem túl, sem alul nem volt öltöztetve.


Persze ez időjárás függő is, akkor 16 fok volt és szép napos idő.

2011. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.az overál nem sok egy kicsit?ha szinte csak a kocsiba van?és pér perc 4-5 a szabadba.nem elég a body +rugi+sapka +pléd?
2011. jan. 12. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor a lányom született májusban 32 fog volt. (tavaly májusban a szülinapján kemény 5,5 fok volt) Én egy rövid ujjú bodyban, hosszú ujjú rugiban vittem haza és betakartam a hordozóba. Ja és volt egy kis sapi a fején, de így is leizzadt teljesen a 20 perces út alatt!


Májusban tényleg kiszámíthatatlan az idő. Készíts össze több féle ruhát és meglátod majd akkor hogy mire lesz szükség.

2011. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
OFF:az overáll kicsit túlzás.:)
2011. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!