Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik ti mit szóltok ehhez...

Kismamik ti mit szóltok ehhez a sok tragédiához, amit a tv-ben lehet hallani? Én megmondom őszintén kicsit félek a szüléstől, mostanában annyiszor lehet hallani, hogy kismamák meghalnak szülés közben.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. Persze az elhunytakat, és hozzátartozóikat rettenetesen sajnálom, főleg a babákat.
2011. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én rosszul jártam, így a lányom 5 hónapos de többet nem merek szülni, pedig nagyon szerettünk volna kistesót. Tegnap is a sírás jött rám, hisz arra gondoltam, kicsi híja volt hogy én is a halálozási statisztikát gyarapítsam. fogadott orvosom volt aki nem ismerte fel a toxémiát, az ambuláns orvos sem. nyaralni mentünk és ott kerültem kórházba, 300km-re lakhelyemtől. nagy nehezen engedtek csak haza,a lakóhelyem kórházába, de én balga még akkor is bíztam az orvosomban.Belegondoltam, ha nem megyünk nyaralni, csak 3 hét múlva mentem volna védőnőhöz. nyaraláskor magamtól mentem vizeletvizsgálatra, de már ki sem engedtek. Szóval ha nem nyaralunk, talán hozám is már csak a sűrgősségi mentő jött volna. 32 hétre császároztak. midnen megvolt ami a HELP szindróma előjele. vérnyomás, fehérje, ödéma.(32hét alatt 25 kiló plusz)


Azt tanácsolom a kismamáknak, kapcsolják át a tévét ha ilyen hírekről van szó, lapozzák tovább az újságot, különben rettegés lesz az életetek a szülésig! nekem elintézték hogy egyet szüljek. az őrzőben majdnem meghaltam, orvost kellett hívni hozám, gyerekem lélegeztetőn. Legyetek bátrak és vigyázzatok nagyon magatokra!

2011. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én egyébként is félek nem hülyeség,betegesen a szüléstől meg a terhességtől is.De a szüléstől jobban.

De a hírek hatására nem lettem "rosszabbul" mert olyan szinten nem akarok szülni,hogy mindig arra gondoltam,hogy én bele halok,terhesség alatt és után csúnya leszek ilyesmi röviden.

Az én esetem nagyon egyedi,beteges ezt már megállapították(szülni is csak császárral szülhetek)

De ha az én beteges esetemet nem irányítja még rosszabb irányba ez a sok rossz hír,szerintem aki egészséges,jobban kell,hogy viselje.(ezeket a gondolataimat is nehezen írtam le nektek)

2011. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!