Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második terhesség is olyan...

A második terhesség is olyan csodálatos, mint az első?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem egyértelműen, de ha lehet, talán még csodálatosabb, mint az első. Igaz, az elején járok még, de mikor belegondolok, hogy van egy gyönyörűséges kisfiam, akit mindennél jobban szeretek a világon, és a hasamban ott a másik apróság, akkor biztos vagyok benne, hogy a világ legboldogabb emberei közé tartozom. :)
2011. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, kb 1 hete sejtem, tegnap óta tudom, hogy itt a második baba a pocakomban. Imádtam kismamának lenni, de most annyira kitölti minden percemet az imádott 13 hós kisfiam, hogy szinte csak be-be villan néha, hogy "hoppá! Nekünk újra babánk lesz!" Nincs az az egész napot kitöltő sűrű rózsaszín köd, mint az elsőnél volt. Biztos egész más lesz! De nagyon örülök Neki!:)
2011. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
:) Ugyan olyan csodálatos,csak kevesebb az idő ezen merengeni, :) valamint pár hét alatt elrepül a 9 hónap!!! :D egy két és fél éves és egy 9 hetes kisfiúk anyukája
2011. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első terhességem a mostanihoz képest tényleg csodálatos volt.Alig vártam,h újra átélhessem,mostmeg alig várom,h meg legyen a pici,és vége legyen.Most minden bajom van,amit ember el tud képzelni,fiammal a hasnövekedésen kívül észre se vettem,h terhes vagyok.... :)

Minden nyűgön bajon kívül persze csodálatos,de tényleg hamar eltelik a 9hónap.Lefoglal a két és fél évesem! :)

Üdv: 31 h km

2011. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. jan. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!