Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs fogadott orvosom sem...

Ha nincs fogadott orvosom sem szülésznőm, (PÉCSen szülök) hogy állnak majd hozzám?

Figyelt kérdés
Kérem írjon nekem olyan aki nemrég szült a pécsi klinikán és nem volt fogadottja...
2011. jan. 16. 19:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Kérhetek,kapok-e EDA-t?

Második baba lesz.Kisfiamnál nem volt rá idő,őt a megyeiben szültem 2009-ben.


Légyszi írjatok!!!

2011. jan. 16. 20:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2007ben szültem a megyeiben,nem volt fogadott dokim /azaz volt,csak külföldön,aki helyette jött volna be,az nem ért rá/ és még elég gyenge fájásaim voltak amikor szóltam hogy kérek EDA-t,de nem kaptam,nem ért rá a doki,amikor meg már tudott volna jönni,akkor azt mondták hogy mire hatna addigra megszülök.Hát azért ez nem így volt,bőven hatott volna.

A másodiknál nem volt fogadott dokim,de az jött be akinél először szültem volna,/szerencsém volt/ kaptam EDA-t,doki tök rendes volt és a szülésznő is.

A barátnőim a klinikán szültek.Az egyiknek nem volt dokija,kapott EDA-t,de nem jól adták be neki. 7hónapja szült.

Ki kell fogni.

Könnyű szülést kívánok!

2011. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!