Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyire borotvál...

Szülés előtt mennyire borotválkoztok/borotválkoztatok meg?

Figyelt kérdés
Elég nehezen megy már a dolog.
2011. jan. 17. 09:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
37.hétben vagyok, és sosem tudom teljesen csupaszra.ha vizsgálatra megyek mindig igazítom,de nagyon kimerülök,így sosem úgy sikerül,mint akartam.lehet,hogy mostmár rendszeresebben fogom nézni,mert a szülés napján már nem biztos hogy lesz erőm rá. Én is villanyborotvát használok.
2011. jan. 17. 13:16
 12/16 anonim ***** válasza:
villanyborotvával teljesen leszeded vagy csak felül?nekem olyan nehéz a szeméremajkaknál
2011. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én már régóta nem férek oda rendesen, még tükörrel sem menne, csak láthatatlanban. A férjem szokta megcsinálni, szülés előtt is őt kérem meg.
2011. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én alul,felül, mindenhol leszedem, de nem tudom teljesen csupaszra, elfáradok és a karom sem elég hosszú. Mindenhol egyforma hosszúra csinálom, néhány milliméteresre sikerül. Tükörben csak közben néha rápillantok, meg a végeredményt nézem meg, de a borotválást magát már csak érzésre csinálom, nem látom közben. Néha még bele is kapok, az nagyon rossz, ez az egyik oka, hogy nem tudom annyira tökéletesre. Ez a villanyborotvás verzió, a másik fajtával már rég nem próbálkozom.

Remélem ez megteszi majd nekik a kórházban, én már csak ennyire vagyok képes, a szülésznő meg majd kiigazít, ahol kell.

A férjem pedig minden ilyen intim beavatkozástól menekül, ezért nem is nagyon kérem.

2011. jan. 17. 16:18
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia én tükörrel meg megszokásból kb 30-40perc volt leborotválni, mázlim volt mert d.előtt borotváltam, este szültem:)

Jobb mint hogy ott szárazon valami szarral borotválnak...

2011. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
en is tukorbol es emlekezetbol borotvalkoztam pedig oriasi pocim volt,a korhazban azt kerdesztek h szorteleniteni voltam e,es amikor mondtam h en csinaltam alig hitek el :)
2011. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!