Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy szülés után a...

Igaz, hogy szülés után a vizit során megnézik, kinek mennyire véres a betét vagy ez csak régen volt divat és ma már nincs?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 20:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%
Én nem hagynám ezt,pedig 3 gyereket szültem.Majd az nézeget akinek megengedem.Ugyanis vannak jogaim.A betegszobában nem kukucsolhatnak a betegtársak jelenlétében ha nem akarom.
2009. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
86%
Én Győrben szültem 2008 okterben, és Nem nézték meg.
2009. febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
85%
Kalocsán nem nézik, Kiskunhalason igen. Úgy néz ki, ez is kórházfüggő.Egyébként nem azt nézik, mennyire véres a betét, hanem, hogy a gátvarrat hogy gyógyul, nem gyulladt-e be. Van, ahol nem a viziten, hanem az ápolónő nézi minden nap. Az se jobb! Ja! És van olyan, ahol minden nap viszik a fertőtlenítős vizet meg az ágytálat és leöntik ("nehogy begyulladjon, elfertőződjön"). Mintha az ember hülye lenne és nem menne naponta 8-01x is zuhanyozni..
2009. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
85%
(Bp, Kútvölgyi) Nem nézték meg sem nekem, sem a szobatársaimnak.
2009. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szülés utáni 2-3 órában nézik, de úgy hogy mások nem látnak oda. Azt nézik, hogyan ürül, milyen állagú. Ez fontos, esetleges szövődmények elkerülése végett. Mindenkinek megnézték, bárhogy szült. Senki nem érezte megalázónak, mert mindenki tudta, mi a célja. Eger
2009. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez megalázó és barbárság.Sérti a személyiségi jogokat.Nálunk szerencsére nem volt ilyen.De tutifix, hogy megtagadtam volna.Nálunk külön vizsgálóba invitálták akinek kellet nézegetni a dolgait.Császáros voltam.
2009. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Szombathelyen nem nézik. Le is vagyok döbbenve,hogy valahol van ilyen.
2009. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak a gátsebet nézik, hanem a betétet is! Van, hogy az ápolónő kéri, hogy mutasd meg. Én nem ajánlanám, hogy megtagadd, mert akkor nem lesznek túl szép napjaid. Egyrészt ők ezt nem a saját szórakoztatásukra csinálják, másrészt pedig így is rengeteg dolguk van, már csak az kellene, hogy minden beteget külön behívni a vizsgálóba, ami egyébként is szinte mindig foglalt. Szóval szerintem meg lehet érteni ezt a módszert, bár ennek ellenére kellemetlen.
2009. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok!


Én a MÁV-ban szültem, 2005.novembetében és nem nézték meg, egy vizit alkalmával sem.

Ha akartak valamit, akkor a fogadott dokik elhívták az anyukát, és külön vizsgálóban nézték meg. Ennyi.


Üdv!

2009. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
68%
Bp. SOTE I.-en szültem 8 hónapja császárral, ott csak az őrzőben nézték, mikor még nem szabadott mozogni. Utána már nem nézte senki, sem nekem, sem a szobatársaimnak. A dokim mindn nap megkérdezte hogy vagyok, enyhül e a vérzés és ennyi. Szerintem is megalázó a szobatársak előtt.
2009. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!