Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy szülés után a...

Igaz, hogy szülés után a vizit során megnézik, kinek mennyire véres a betét vagy ez csak régen volt divat és ma már nincs?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 20:24
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Keszthelyen szültem 5 hónapja és nem nézték meg!
2009. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
71%
Szentesről jobb nem beszélni... :D
2009. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Mezőtúron megnézték de Szolnokon nem.
2009. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Cegléden csak egy dokinak volt ez a hobbija (de egy barátnőm előre szólt róla). Amúgy csak a saját dokim, szemtanúk nélkül kukucskálta a varrataimat (mert begyulladtak), de én szóltam, különben nem nézegette volna. A szülés után rögtön nézeggették a megfigyelés alatt, de az más... az nem a betegszoba, ott nem voltak szobatársak!

Sajnos, ha megtagadsz valami, akkor a saját dokidnak okozol gondot, hacsak nem ő a főorvos.

2009. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
59%

Kedves utolsó hozzászóló.Hogy érted, hogy az orvosodnak okozol gondot??

Engem ez sem riasztana el attól, hogy megtagadjam azt, amihez az orvosnak nincs joga.Egyébként ha valakit inzultus ér, kérem írjon egy betegjogi képviselőnek, vagy akár nekem . Vannak betegjogok, szerintem érdemes ennek a feudális, nőket megalázó hagyománynak véget vetni!!!

2009. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!