Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Február 19-re kiírt kismamák,...

Február 19-re kiírt kismamák, hogy vagytok? Mennyi a babátok? Elment már a nyákdugó? Jóslók?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-on és 3600g lett a babóm.és 3000 a méhszájam.
2009. febr. 4. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 22-re vagyok kiírva.A méhszáj nálam is teljesen zárt,baba nagy :)

Nekem vannak jóslóim és fáj mindenem,de már nem sok van és nagyon várom a kisfiam :)

2009. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 19-re vagyok kiírva, se jósló, se nyákdugó, az alvás is egész jól megy.

Múlt kedden voltam UH-n, akkor 2800-ra becsülték. Könnyű szülést mindenkinek!

2009. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 14-re vagyok.

Kb. 2500-2800-as a babám, ezt nem mondták, sőt azt se hogy mennyire vagyok nyitva. Legutóbb én is 3000-re

A súly szerintem amúgy is változó.


Nyákdugóm nem ment még el nekem se, de a jóslóim azok vannak. Az erőssége változó, mikor hogy...

A pocim lent van már px3-as, nem hiszem hogy felmegy már, de nem is akkarom... Amúgy is volt már px5 is.Na meg akkor a gyomromat is nyomja a lábaival és akkor sav is van megint.

Várom nagyon a szülést, hogy a babámmal találkozhasak és meglássam milyen is Ő. Végül is sokkal más láttni ha ott van veled, mint hogy csak fekete fehér képen találgasd az most mi is? :D

Viszont félni félek tőle, főleg hogy epi nélkül lesz...

Nagyon sok boldogságot és könnyű szülést kívánok nektek!

38 hetes kismama

2009. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát,könnyű szülést mindenkinek és sok szerencsét szüléshez szoptatáshoz is.
2009. febr. 4. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is február 19-re vagyok kiírva. Múlt héten cx2000 volt. Éjszaka vannak néha jósló fájásaim, de kibírható. Amúgy semmi más "jel" nincs. 1-2 napja rossz a hangulatom, pedig eddig nagyon jókedvű, kiegyensúlyozott kismama voltam, aki nem fél a szüléstől, de most már kezdek izgulni.
2009. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Csak annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy nekem egyszer se mondták - még csak körülbelül sem -, hogy mennyit nyomhat a baba.
2009. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szegény! nekem se mondták sose. :(((((((

de van egy oldal ami kiszámolja hogy mennyi lehet a babád súlya, csak a BPD kell Meg AC, Sőt azt is kiszámolja milyen nagy lesz a babuci, azt meg az FL alapján.

képzeld! én más által megadott adatok alapján számoltattam ki és ugyan azt az eredményt dobta ki amit a dokik megadnak. De a dokik által ill. az uh. gép által becsült súly se mindíg pontos.mindjárt kimásolom a linket és elpasszolom neked.

2009. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

www.gravidanzaonline.it/medico_risponde/calcolaonline.html


febr. 14.-i voltam :)

2009. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!