Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, nyugtassato...

Császáros anyukák, nyugtassatok meg hogy nem lesz olyan rémes!?

Figyelt kérdés
Sajnos valószínű császármetszéssel lesz meg a kisfiam,medencevégű fekvés,nagy és első babánk.
2010. márc. 12. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit sem lesz rémes, ne hallgass senkire! Én kétszer estem át rajta, egy titka van, ne gondolkozz csak a babádra figyelj és örülj, h láthatod! Minden rendben lesz én tudom!!!
2010. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Én viszont nem áltatlak,nem leányálom a felépülés az elsőből,de majd a szobatársaid segítenek és adnak tippeket:-)

A baba mindent megér!nekem 2császim volt,a második álom jó volt,az első szörnyű!De ez alkati dolog is!

2010. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
engem altattak, de tök jó élmény maradt az egész és utólag egyáltalán nem bánom, hogy így alakult. Annyi új élmény vett körül (hogy láthatom, tisztába tehetem, kórházban vagyok, öltöztetek, vajúdok, stb), hogy az az elenyésző része, mint a kitolás elmaradása és az azt követő hullafáradtság teljesen eltörpült mellette. Ráadásul nagyon hamar regenerálódtam, 3 hét után már tüzifát hordtam az udvaron. És nem hiányzott az sem, hogy a megszületés után azonnal a babám szemébe nézzek, hiszen úgy vélem, ugyanolyan élmény volt, mikor a csecsemős szobában először kézbe fogtam és először a szemembe nézett. Nem azon volt a hangsúly, hogy AZONNAL, hanem azon, hogy ELŐSZÖR. És a szex is tök szuper volt utána, semmiben sem volt másabb, mint előtte. Szóval fel a fejjel! Ne higyj azoknak, akik azt mondják, hogy sokkal nehezebb felépülni egy császár után, mint a rendes szülés után. Aki szerencsés alkat és hamar rendbejön, annak teljesen mindegy, hogyan szül. Aki meg szenved, az a rendes szüléssel is ugyanúgy szenved, mint a császáros vágással. Uncsim felesége két hétig ülni sem tudott a gátvarrása miatt! Nekem meg mindenki azt mondta, hogy nem is látszik rajtam, hogy szültem. Ne félj tőle.
2010. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
uccsó vagyok. 8 hetes a kisfiam, és nekem is első szülésem volt.
2010. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is császárral született a fiam,első baba.az első nap nehéz volt,de gyorsan felépültem.nem lesz nagyon szörnyű,nyugi.
2010. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szia

ez is hozzáállás kérdése IS.

nekem megváltás volt mikor toltak át a műtőbe.

az első felülés-felállás tényleg nem a legjobb, de a lényeg,hogy ne hagyd el magad és minnél többet mozogj.

és a nagy baba még nem garancia a császárra, meg még meg is fordulhat.

sok boldogságot!

2010. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is császáros voltam nem altattak csak érzéstelenítettek. Onnantól kezdve, hogy megtudtam, hogy császározni fognak, nagyon féltem tőle, mert rengeteg rosszat hallottam róla. Az első nap tényleg nem egy leányálom, de a második nap már sokkal elviselhetőbb, és onnantól fogva napról-napra csak könnyebb lesz. Utólag már csak nevetek magamon, hogy mennyire be voltam tojva az egésztől. Ne izgulj, a babád meg egyébként is kárpótolni fog mindenért! :)
2010. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem amikor végre majd 1 nap vajúdás után azt mondták, hogy akkor császár lesz. És utána sem bántam meg, nekem nem volt gáz. Nem altattak mert az EDA már be volt kötve amúgy is de lehet, hogy altatásba rosszabb azt nem tudom.

Én a másodikat is így szeretném inkább! Semmi gáz, én segítettem a simán szülöknek a szobában mert volt aki nem bírt felkelni úgy szétszakadt. :/

2010. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagyobbik lányomat simán,a kicsit császárral szültem.Hát én azt mondom,hogy inkább 100 császár,mint még egy szülés... :) Én nagyon megszenvedtem a szüléssel,sajnos nem maradt egy jó emlék.A császár ezek után meg se kottyant szinte.Az első felkelés,na az tényleg komoly,de utána minden egyes felkeléssel,egyre könnyebb.

Nekem az adott nagy erőt a császárhoz,hogy egy ismerősöm,aki a legapróbb fájdalomtól is kész van egy igazi hisztis pi..a,ha ő kibírta és még szinte pozitívan beszélt róla,akkor nekem is simán ki kell bírnom... És tényleg így volt... :) Ne aggódjál :)

2010. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el ki mit írt, ha első császár és első hasi műtét, akkor borzalmas lesz. Nekem az volt mikor talpra állítottak, és kitámogattak a csaphoz, mondták locsoljam meg az arcom vízel, szó szerint a nővérkét locsoltam le, mert annyira nem tudtam magamról.

De egy jó tanács: minél többet mozogsz, annál kevésbé fáj. Nem hittem el, és tényleg igaz. A másodiknál, ahogy éreztem, hogy kimegy az érzéstelenítő a lábamból, elkezdtem mozogni, forgolódni, és Hat órával a császár után már talpon voltam és magam cuccoltam át az őrzőből a szobámba.

Úgyhogy mozogni, mozogni, mozogni

2010. márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!