Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kérlek nyugtassatok meg?...

Kérlek nyugtassatok meg? Kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy akinek elég csunya,brutális aranyere volt terhesség előtt és terhesség előrehaladtával egyre csunyább lett ,azt szüléskor megcsászározzák hogy nehogy kipukkanjon. Én természetes úton szeretnék szülni. Valaki hallott ilyen esetről?? 30 hetes kismama
2011. júl. 30. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
M iért vagy kétségbe esve a császártól?
2011. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is meg kell hogy nyugodjál. Az "azt hallottam " nagyon sovány ahhoz hogy feleslegesen idegeskedjél.

Meg kell beszélned az orvosoddal, nézze meg, mondja el a lehetőségeket.

Ha az orvos is azon a véleményen van, hogy veszélyesnek ítéli az aranyeredet, akkor azt el kell fogadni, mert a kirepedt aranyér végzetes vérzést is okozhat.

Nemcsak a nyomástól sérülhet az aranyér, hanem az esetleges gátszakadás során is.

2011. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Húhaaaa, én pont akkor akartam megműttetni, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Azóta még egy "görcs" kijött. Így már tuti, hogy császárom lesz? Egyébként azon én is gondolkodtam, hogyha szakad a gát, akkor mi lesz az aranyérrel?:O
2011. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm pár napja szült.A 9 hónap alatt végig kint volt az aranyere,szüléskor nagyon brutális volt,de nem akadályozta a szülést és a végén a doki még vissza is tette neki.


Én is aranyérrel szültem,nekem is vissza tette a doki.


Szerintem szülhetsz úgy!

2011. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz gond a szülésnél de azért megkérdezem majd a dokit.
2011. júl. 31. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem megműtőttek aranyérrel a szülés elött egy hónappal, mert rög keletkezett benne. Attól féltem én is, hogy császározni fognak e miatt, de végülis az aranyerem a műtét után nem lett sokkal jobb és mégis természetes úton szültem. Egy a lényeg, hogy nem kell császározni e miatt.

2011. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit akartam, hogy nekem attól keletkezett a rög, hogy visszahelyezte a nőgyógyász, merthogy nem kellett volna, úgyhogy ezt a műveletet inkább nem ajánlom, mert rosszabbul is járhatsz. Visszahúzódik az magától, ha visszakell neki.
2011. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az enyém sose fog visszahúzódni:( ez egyre rosszabb. És ráadásul vérrög van benne és azért félek hogy kipukkan mert elég csunya vöröses-véres valami. (ha hozzáérek olyan mint egy hólyag) ezért félek..:(
2011. júl. 31. 23:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. nekem kb a terhesség 3.hónapja körül lett ultra brutál aranyerem. Le sem írom mekkora volt..Rettenetesen fájt , nem tudtam ülni, székelni (már annyira rosszul voltam, hogy hetente csak 1szer jártam el "gyurmázni", amivel persze csak súlyosbítottam a dolgon...:S:S) Minden vécézésnél fröcsögött belőle a vér. A nőgyógyászom is látta, sose említette, hogy emiatt nem szülhetek természetes úton. Nem is császároztak meg miatta. A szülés alatt sem okozott problémát. Mára meg már egész picike, jó része visszahúzódott. (Legalább tudok ülni:). Használtam rá a Spertit, az jó volt. De nem tudom, hogy terhesség alatt lehet -e , én csak szülés után vettem rá magam.
2011. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is brutális volt, és vérzett is minden WC- zéssel. Természetes úton szültem, még rosszabb lett, de rá 2 hétre már normálisan visszahúzódott Spertit én is használtam.
2011. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!