Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Február17-re vagyok kiírva,...

Február17-re vagyok kiírva, apás szülést szeretnénk. Ha látogatási tilalom lesz attól még az apa bejöhet a szüléshez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
elvileg igen de sztem kórházat, ill orvosodat kérdezd meg...könnyű, gyors szülést
2009. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valaki írta hogy a PÉTERFYBE nem mehet be az apa :(

Én nem ott fogok szülni.

Mivel nekünk is első baba mi is apás szülést szeretnénk.

Nagyon rossz lenne ha nem lehetne bent velem, hiszen ez egy olyan hatalmas...

A lényeg, hogy az ÁNTSZ nem veszi figyelembe ezeket a dolgokat, én csak reménykedni tudok hogy beengedik a férjemet ha szülök.

Én teljes métékben megértem a látogatási tilalmat, de azért mi se vagyunk felelőtlenek olyan téren, hogy ha az apuka beteg akkor biztos nem megy a baba és a mama közelében a szülésnél. Mert félti a babáját. Nem tudom miért lenne nekik ennyire baj ha egy kisérő főleg az apuka be megy az anyukával szülni. Miért fosztanak meg minket ettől a csodálatos érzéstől, ami abban a nehéz órákban történik velünk?

Ennyi erővel lehet, hogy a doki vagy a szülésznő fertőz meg minket. :(


Én 38 hetes vagyok nem sokára 39 aztán 40. De így még a 40 et se fogom tudni betőlteni mert ezen idegeskedek.

2009. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó, nem baj az hogy nem leszel 40 hetes, ne aggódj, én épp 37 hetes voltam s épp elég is volt::)s sztem doki ha olyan beengedi aput szülésnél bármi is legyen
2009. febr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom nem lenne baj az se ha most jönne a baby.:)

Nekem nincs fogadott dokim,volt de elment, így tutti olyat kapok ki amelyik nem engedi meg.:(

2009. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 éve egy ismerősőm szült ott, ahol látogatási tilalom volt, és ez az apukára is vonatkozott. De gondolom kórháza, orvosa válogatja.
2009. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Tegnap voltam az Uzsokiban uhn, és azt láttam, hogy bizony a kispapák be be surrannak az anyuka után, csemetézni... És nagy betűvel van kifüggesztve, TILOS A LÁTOGATÁS!!!

És a nővérek is ott masíroztak, meg a dokik...

Szerintem kórházanként eltérő, én csak azért nem trappoltam végig a folyosón, hanem lépcsőztem nagy pocival, mert lehet én sem szeretném, ha "karantén" alatt valaki behozná a bacit a csemetémnek...

Amúgy a szülőszobák körül nem volt tiltásra utaló jelzés.

2009. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó az, ha behurcolják az osztályra az apukák a bacikat... de legalább a szülésnél ott lehessenek!!! Valaki írjon már erről lécci lécci lécci...
2009. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ÁEK-be nem mehet be az apuka szülésre sem. Utána meg főleg nem.
2009. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, akivel mellesleg jóban vagyunk, mert régi ismerős hogy nem jöhet be. Hát eléggé elszomorodtunk...
2009. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!