Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van, aki szülés után könnyebb...

Van, aki szülés után könnyebb lett, mint a terhesség előtt? Vagy mindenképp maradt plusz 1-2 kiló.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Épp az előbb válaszoltam hasonló kérdésre azt hiszem eggyel lejjebb :)


1. baba után én nagyon lefogytam, az alapsúlyom mindig is 60 kiló volt, de szülés után pár hónappal már csak 50-52 kiló voltam, engem nagyon lehúzott a szoptatás.

Most a 2. baba után vagyok (3 hónapos), 57 kiló vagyok, és megint fogyok el :(

Az életben nem leszek újra 60 kiló szerintem, pedig jó lenne, mert kilátszanak a csontjaim (174 cm). Mire fél éves lesz a babám (kizárólag szoptatom), tuti megint lemegyek 50 kilóra.

2011. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos én eléggé negatív példa vagyok:(! Borzasztóan vizesedtem, a végén már diétáztam is, így is 23kg híztam:( A szülés során 10kg-val lettem könnyebb. Azóta 9 hét telt el és ezalatt visszahíztam a 10kg-ot:S Szoptatok és nem tudok diétázni, már attól is hízok ha ránézek a csokira:D


De van aki csak 3-4 kg felesleggel hagyja el a korházat, azt is leadja pár hét alatt. Sajnos én nem ilyen vagyok...

2011. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


104kg-mal szültem, 84-el jöttem ki, 92kgmal estem teherbe.

:-)

2011. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 82 kilóval estem teherbe.107 kiló voltam szülőszobán,és 3 hónapos volt a babám,mikor 76 kiló voltam.Toxémiás voltam,így főleg víz volta rajtam,az hamar kiment szülés után,az éjszakázás meg megtette a hatását a fogyásban:D!
2011. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51el kezdtem, 66al szültem, és most 48vagyok, szoptatok is.
2011. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Azelső 3 terhességem 64 kg-mal kezdtem,71-gyel fejeztem be. A szülést követő napon mindhárom esetben 61,5 kg voltam, tehát a terhesség 2.5 kg mínuszt jelentett. Az évek során 68 kg lettem. Ennyivel indult az ikerterhességem is,a végére sajnos csak 75-re tudtam feltornázni magunkat.A szülést követő napon a súlyom 63 kg volt, tehát gyakorlatilag az ikrek "leettek"rólam 5 kg-ot. Szerintem ez alkati dolog. Nálam a terhesség mindig a saját súlyom csökkenésével járt, pedig természetesen nem őrültem meg, hogy terhesen fogyózzak, utána viszont az a pár kg szépen lassan vissza is kúszott.

2011. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 kilót híztam terhesség alatt, egy hónapos a baba és már csak 5 kiló van rajtam. Szüléskor 7-8 ment le.
2011. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek, ezt nagyon izgi olvasni! :) Én most 34 hetes vagyok, nagyon vizesedek, 79 kg-val kezdtem, most 85-85 kg körül vagyok, szeretném ha nem menne 90 kg fölé... szóval a szoptatás ennyire leszívja az embert. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz velem, mert most 23 éves vagyok, 174 magas, és 10 éves korom óta 80 kg vagyok, +/- 1 kg, számomra hihetetlen csoda lenne, ha picit több lemenne, és esetleg 75 kg lennék nyárra... de hát fogyózni nem lehet ugye se terhesség se szoptatás alatt, bár a védőnőm folyton azt mondja hogy diéta, diéta, diéta, semmi, de SEMMI szénhidrát, este 6 után csak, de CSAKIS alma, meg folyadék... hát meglátjuk!
2011. febr. 1. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:

59 kilóval lettem terhes, 66 kilóval mentem szülni, most 56 kiló vagyok. Babám 3 hónapos.

Szülés után 7 kiló egyből lement, és utána a szoptatás alatt folyamatosan fogytam. Most pár hete megállt a súlyom.

2011. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!