Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valamit nagyon nem értek én....

Valamit nagyon nem értek én. Hogy is van ez? Teljesen összezavarodtam!

Figyelt kérdés

Első babás vagyok.

Most hogy is van, hogy ha császárral szülök, akkor nem kell szülőszobát választanom? Mint például ez: [link]


Akkor a császár után hova jutok?


A vajúdás időszakára is más szoba van, mint a szülés utánra?


Szeretnék a császár után olyan szobát, aminek van külön fürdőrésze. És amiben egyedül vagyok. Vagy császár esetén természetes, hogy nem tesznek össze mással?


Bocsi a sok kérdésért. :)


2011. febr. 2. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire gondolsz:)

Császározni nem a szülőszobán fognak, hanem a műtőben. Vajúdni vajúdhatsz a szülőszobában, de valószínű ha úgyis császár, akkor nem ott töltöd az idődet.

Szülés után kórterembe kerülsz, a gyermekágyon van egyágyas alapítványi szoba, ha jól emlékszem napi 9000Ft-ba kerül.


Amit belinkeltél, az egy szülőszoba, ott vajúdsz, majd szülsz, nem pedig egy kórterem (sajnos:D)

2011. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és mindegy mit választasz, úgyis abba kerülsz, amelyik szabad:) Nálunk hidegfront volt, én értem be elsőnek, és én jöttem ki utolsónak, addig hiába választottad volna a kádas szobát, hiszen én ott voltam benne:)
2011. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na igen, azt kapod ami jut. Amúgy én egy olyan szülőszobán szültem, ahol egyszerre hárman voltunk függönnyel elválasztva. Kibírtam.
2011. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Számomra nem derült ki, hol fogsz szülni. Talán a Bajcsy-ban?

Én a Jánosban szültem, ott nem voltak a császárosok megkülönböztetve. A szülés részét nem tudom (mármint császárral), de szülés után ugyanúgy feltolták őket a kórterembe, de lehettek külön szobában is, ha volt üres (fizetős) szoba.

Nekem sima szülésem volt, a szülőszobában vajúdtam és szültem, utána mentünk a kórterembe. Akkor nem volt szabad, fizetős szoba, de egy utánam (két nappal) császárral szültnek már jutott!


Te már előre tudod, hogy császárral fogsz szülni?

2011. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ohh, ne má!! Akkor lecsúszok erről a szobáról?


egyébként ha császároznak, akkor előtte vajúdni is kell, hogy a babát ne érje akkora stressz, nem?

2011. febr. 2. 18:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, a Bajcsyban és császárral sajnos! Be vagyok tojva nagyon!
2011. febr. 2. 18:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem császár volt, de utána sokáig az őrzőben voltam, mint minden császáros. Nem hiszem, hogy bárhol is lenne olyan intenzív, ahol csak egy ember van.
2011. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az őrző 4 ágyas.
2011. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha programozott császárod lesz, akkor bemész az adott napon, előkészítenek, és fel a műtőbe, nem vajúdsz. Onnan az őrzőbe kerülsz, ami mindenhol változó, hogy meddig kell lenni, nálunk 5 ágyas volt, és 24 óra után kerültem át a kórterembe, ahol nem csak császárosok voltak, sőt én voltam az egyetlen császáros.
2011. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva a Bajcsyba? Én is ott szülök majd! :)
2011. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!