Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen összezavarodtam. Mit...

Teljesen összezavarodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 napja írtam egy kommentet, hogy lehet terhes vagyok, mert olyan tüneteim vannak. Csináltam egy tesztet és negatív lett. Akkor mégis mitől feszül az alhasam és görcsöl? Amikor leülök olyan érzésem van, mintha a méhembe szúrnának egy kést. Mindenképp menjek nőgyógyászhoz? Mert a sajátomhoz mennék, de csak jöv.héten tud fogadni, a klinikán meg olyan embertelenül bánnak az emberrel..
2010. nov. 25. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
mikor kellett volna/kell megjönnie? Lehet hogy csak késik!
2010. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem most leguóbb 12 napot késett, ezidő alatt minden perceben azt éreztem hogy meg fog jönni és görcsölt is a hasam. én is azt hittem terhes vagyok, csináltam tesztet negatív lett és rá pár napra megjött. sosem szokott nekem késni ezért is gyanakodtam de mégsem volt semmi.
2010. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Múlthét kedden jött meg, 4 nap késéssel, és 2 napig tartott.(szedek gyógyszert, csak az előző hónapban sikerült néhány szemet elhanyagolni..később bevenni, meg kihagyni)
2010. nov. 25. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vagy terhes csak a mensidet össze zavarta a rendszertelen szedés...figyelj oda rá hogy normálisan szedd....szerintem nincs más teendő....
2010. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor valószínűleg a gyógyszer kavart be!
2010. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

OOOOh, én is hányszor hittem, hogy terhes vagyok, stb...

Ugyanígy volt ilyen is, hogy késett, rövidebb ideig volt meg...annyi minden okozhatja.

Persze ha babát szeretnél, mielőbb jöjjön össze, kívánom!

De ne áltasd magad. Tapasztalat. :S

Ha úgy érzed, valami nem okés, azért menj el orvoshoz, a nagyon erős fájdalom semmiképp nem normális, nem tudom, merre laksz, Pesten javaslom a 2-es Női Klinikát az Üllői úton, ott nagyon rendesek.


Minden jót,

25 h km

2010. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!