Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem zavar titeket, ha valaki...

Nem zavar titeket, ha valaki egyértelműen állít valamit és nem fogadja el, hogy másképp is lehet?

Figyelt kérdés

Nem értem miért kell megcáfolni olyan dolgokban másokat, amit átéltek. Nem élheti meg mindenki ugyanúgy a szülését, terhességét stb. Miért nem lehet egyszerűen csak tapasztalatot leírni egyes kérdésekre, miért kell a másikat csak azért is megcáfolni?

Sok kérdésnél találkoztam már olyannal, hogy vitába keveredtek egyesek, mert a másik nem ugyanúgy érezte a dolgokat mint ő...

Pl.: "Nagyon erős fájásaim lettek, amikor bekötötték az oxitocint." Erre valaki, "ááá ugyan nem fáj"... Nem azt írja, hogy nekem nem fájt, hanem kijelenti, hogy nem fáj és kész.

A vélemény az más, de ha valaki megtapasztal valamit, és azt leírja, akkor szerintem nem kellene egyből letámadni.

Tudom, ne agyaljak ilyeneket...


2011. febr. 15. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:

1. vannak ennél nagyobb gondok problémák is az életben

2. valóban ilyen ez az oldal de nem kell vele foglalkozni

3. legközelebb vágj Te is vissza ha ez boldogít

4 de zavar ha valaki megkérdőjelez

5 köpj egyet és felejtsd el.

2011. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De, zavar, ahogy az is, hogy milyen stílusban esnek egymásnak a válaszadók, ha nem értenek egyet:(

De mit lehet tenni? Semmit. Ne is vedd észre:)

2011. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen oldal, nem kell túlragozni. Lépj túl azon, ami idegesít.


Amúgy azt meg aláírom, hogy vannak olyan emberek, akiknek csak a saját igazuk létezik, de velük úgysem tudsz mit csinálni.

2011. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem már, hogy vannak itt túl okos emberek. A hangnem olykor kritikán aluli, és képesek a nők szinte gyilokra menni egymással. Nevess rajtuk egy jót, és lépj túl rajta Majd figyeld meg, hogy az se mindegy, hogyan írja ki valaki a kérdését. Nem egyszer futok bele olyanba, hogy a téma ugyanaz, de a válaszok merőben mások. Pont a múltkor néztem, hogy hozzátáplálós kérdésnél az egyik anyukát lehurrogták azért, mert 3 hónaposan hozzátáplált, míg egy másik kérdésnél kiderült, hogy milyen sokan táplálnak hozzá már 3 hónapos kortól.


Tényleg csak nevess rajta, vagy ha nem tudsz, akkor zárd be a kérdést! Ilyenkor még válaszolni sem jó!

2011. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nehéz dolog túllépni a hülyéken, mert mindenhol ott vannak. S nem tanácsot adnak, hanem osztják az észt.

Persze, hogy van ennél nagyobb probléma is, de sajnos akkor sem fogom megérteni azokat az embereket, akik nem látnak távolabb az orruknál.

2011. febr. 15. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Bizonyos dolgokban én is makacs vagyok (ami objektív), de pl. azon, kinek mennyire fáj valami, eszembe nem jutna vitázni, mert a fájdalomérzékelés szubjektív dolog.

És amikor valaki szerintem "hülyeséget" ír, akkor is tisztelem benne az embert, és nem szólom meg, megírom, hogy hogy tévedett, vagy rosszak voltak az információi, illendő hangnemet használok, legalábbis nagyon igyekszem! :o)

(És nem szólok a rossz helyesírásért sem, pedig olvasni egy-két cifrát néha... :o)

2011. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sajnos ez van

az a legjobb, amikor egy férfi mondja meg a frankót a terhességről, szülésről, és még a nőt nézi buta libának :)


ilyen az élet, ez az oldal meg pláne :)

2011. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ember ilyen. Engem spec eléggé zavar az ilyen hozzáállás, de mivel nem meggyőzhető és nem igazán akarnám én se meggyőzni,- mert úgy gondolom, szabadon gondolhat bárki hülyeséget, csak ne legyen kötelező- én továbbállok. Leírom a véleményem és ennyi.
2011. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó, azért nekem sincsenek álmatlan éjszakáim miattuk. :)

De azért zavar, hogy sokakban nincs semmi empátia, semmi figyelmesség. Tudom, ilyen az élet...


Köszi a válaszokat!

2011. febr. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!