Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gázrevolver kérdés tapasztalat?

Gázrevolver kérdés tapasztalat?

Figyelt kérdés

Azt leszögezném, hogy csak forgótáras jöhet szóba.

Az érdekelne, hogy a magyar gyártmányú (keserű) gázpisztolyokat megéri megvásárolni, jók, nem mennek tönkre hamar, vannak olyan jók, mint akár a német gyártmányok? És mi a helyzet a török Zoraki gyártmányú gázrevolverekkel?

Tapasztalatok esetleg?


Pl. ha bármelyiket (magyar/török) összehasonlítjuk a röhm rg 89N-nel, akkor az rg89 mennyivel és "mivel" jobb?


2011. szept. 1. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy Zorakim van és elégedett vagyok vele, bár még élesben nem kellett használjam.
2011. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt tedd fel a kérdést.

[link]

2011. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:

A németet nem is lehet egy napon említeni a török szutyokkal, (bár a Zoraki a vakok közt félszemű),sem Béla bácsi próbálkozásaival. (defender, pitbull és társai).

Okok: acéltartalom, ebből következik az élettartam, külcsín,

megbízhatóság.

Keserűnek a nagy gumisai viszont kiválóak.(Onesta, Omerta.

Vendetta, Dragon, Good Fater és társai)

A forgótáras jó döntés, a Röhm, a HW, az Alfa a halandó számára elérhetők közül a legjobbak.

Még annyit, hogy a fentiek közül mind volt a birtokomban hosszabb-rövidebb ideig, ennek fényében bátorkodtam nyilatkozni. Te döntesz.

2011. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz doboszoli !


meg persze a másik 2 is :)

2011. szept. 1. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!