Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gumicsizmáról tapasztalat?...

Gumicsizmáról tapasztalat? Konkrét kérdés a kifejtésben.

Figyelt kérdés

Eddig nem volt gumicsizmám, és minden havas télen beázott a sima csizmám. Ezt megelégeltem, és most kinéztem egy gumicsizmát, ami végre tetszik is, szép nőies, de nem csicsás, nem giccses.

Amelyik pont a méretemre jó, abba vastag zoknival, vastag nadrággal nem férek bele. Ehhez az eggyel nagyobb méret kéne, amiben a bolti próbán nem estem el, nem volt túl nagy, csak kérdés, hogy ha használom majd, akkor se lesz-e rossz benne járni, hogy nagyobb.

A csizmát főleg télen a hóban használnám, de nem tudom, hogy fázna-e benne a lábam, hiszen nincs bélése. És nem tudom, hogy kelleni fog-e bele vastag zokni.

És ha az eggyel nagyobbat veszem meg, akkor ha mondjuk csak egy sima nyári esős napon veszem fel, nem lesz vajon kényelmetlen, nem fogja-e feltörni a lábam attól, hogy nagy rám?



2011. aug. 16. 10:03
 1/6 anonim válasza:
73%
keress olyat, aminek kivehető bélése van :D
2011. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem fog menni, ez az első gumicsizma, ami tetszik, tuti nem találnék még egyet.
2011. aug. 16. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van gumicsizmám, imádom esős időben és sárban de ez nem téli viselet! Ahhoz nagyon hideg, pedig én vettem bele gyapjú talpbetétet, de késő ősszel már így is fázik benne a lábam. Meg furán is néznének rád, ha télen viselnéd. Ez nem hóba való, keress inkább egy jó minőségű márkás csizmát, ami tuti nem ázik be télen. A gumicsizmát meg hagy meg a tavaszi, őszi (sőt a nyári) esőkre.
2011. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Az egyik osztálytársam novembertől kezdve egész télen abban járt, és a többieknek tetszett is a csizmája. Én csak akkor venném fel, ha nagy hó van. Kicsi hóban, ami épp csak meglátszik, jó a mostani sima csizmám is, annyit még kibír. Tudom, hogy nem is minden télen van nagy hó, de azért mindenképpen jól jönne nekem egy vízálló csizma.


Egyébként kicsit vastag zoknival belefértem, csak a nagyon vastag zoknihoz kéne egyel nagyobb méret. Szerinted van olyan hideg a gumicsizma nagy hóban, hogy indokolt lenne benne a nagyon vastag zokni is?

2011. aug. 16. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor mindenképp vegyél be te is gyapjú talpbetétet, bár akkor nem biztos, hogy el fog benne férni a vastag zokni. Szóval neked kell eldönteni, hogyan akarod hordani, de én nem kockáztatnám a felfázást. A másik meg az, hogy egész nap a suliban abban ülni nem túl egészséges, mert ugye ez nem szellőzik egy kicsit sem. Én a munkahelyemen mindig átveszem a papucsomat.
2011. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megfontolom amiket írtál! :)
2011. aug. 16. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!