Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 40 perce rendszeresen 5...

Ha 40 perce rendszeresen 5 percenként keményedik a hasam, az vajon mit jelent? Nem olyan mint egy menstruációs görcs. Keményedik, feszül, és mellé egészen kicsit fáj a hasam és a derekam. Így is kezdődhet egy vajúdás?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva. Ma voltam dokinál. C1110 az értékem.
2008. okt. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekem legalábbis hasonló volt.Én ilyenkor már nem várnék,menni kéne,persze te érzed, de ha rendszeresen 5 percenként,mégha nem is fáj erősen de rendszeres a keményedés, az jelent valamit.Könnyű szülést kívánok,sztem hívd fel az orvosod!!!
2008. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vegyél meleg fürdöt,ha nem mulik,a fürdőkádban is jönnek,akkor bizza baba lesz:-)) gyors szülést!
2008. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ha a derekadtól a combodig hasít, az már nem jóslófájás. A fürdő jó ötlet, azóta mizujs?
2008. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Eddig még nem volt időm írni. A keményedések egyre sűrűsödtek bementünk a kórházba este. Addigra elmúltak, de befektettek. Másnap reggel újra kezdődött, majd fájások lettek belőle és az már a vajúdás volt! Másnap reggel 7:32-re megszületett kis Bence! :o) 24 órás vajúdás után 4,06 kg súllyal és 59 cm-rel! :o))
2008. okt. 23. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratula! sok egészséget és boldogságot!
2008. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!