Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha éjjel míg alszok megérzem...

Ha éjjel míg alszok megérzem ha elfolyik a magzatvízem, olyan érzésem lesz mintha bepisilnék? Felébredek rá? A fájások (azt mondták olyan, mint a menstruációs görcs) egyszercsak úgy jönnek vagy elötte van valami jel? Hogy történik?

Figyelt kérdés

33hetes vagyok és gyakran gondolok a szülésre, milyen lesz? Még nem akarok szülni. Csak csomó kérdésem van...

szóval nem is konkrétan a szülés, hanem ahogy beindul!köszi


2008. jún. 6. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Kismamát és az Anyák lapját szoktam olvasgatni, a legközelebbi találkozásnál pedig az orvosommal beszélgetünk majd a szülés beindulásáról. Azt mondta, semmivel nem lehet összetéveszteni, és ösztönösen tudni fogom, hogy ez már az.

Egy kis olvasnivaló:

[link]

35 hetes kismama

2008. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi.

nekem is mondta már a dokim, hogy tudni fogom, ha eljött az idő, nem fogom összetéveszteni semmmivel, stb...de mégis érdekel milyen lesz?!

megnézem az ajánlott oldalt.

boldog babavárást neked is.

2008. jún. 6. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem lehet leírni,hogy milyen érzés,amikor beindul a szülés.Egyszerűen tudni fogod.

Amikor pl nekem indult be,akkor pont kh-ban voltam,mert kicsit túlhordtam a kicsit.azt esti viziten mondtam a dokinak,hogy 2-3 percenként jönnek a fájások.Ő megnézett de mondta,mivel nagyon mosolygok nem lesz ebből baba majd csak holnap du körül,meg még mindig C3000 a méhszájam.3/4 3kor a szülőszobán,mikor jött a doki,mosolyogva kérdeztem,hogy mikor is szülünk:)Ő repesztett burkot 3 kor,3:10re kint volt a leányzó.

A jelek előtte talán annyi,hogy egyre többet keményedik a hasad és egyre több a jóslófájás...aztán ezek egyszer csak rendeződnek,és felerősödnek.Amikor az jut eszedbe,hogy nem akarsz több gyereket,és hogy lehettél annyira hülye,hogy ezt önként vállaltad,nah akkortól komoly a dolog:):):)

2008. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is aludtam amikor megrepedt a burok, biztos, hogy feléredsz rá. Olyan mintha bepisilnél! a fájások elősször csak gyengék, nekem mensikor is jobban szokott fájni, mint ahogy fájt az első 9 órában, azután erősödtek és 5 óra alatt meglett a pici. De mindenkinek más! Ne is gondolj rá, élvezd a terhességet! Én 35 hetesen szültem 1 hónapja.
2008. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem repedt meg a burok, én a fájásokra ébredtem reggel hétkor. Valószínűleg korábban kezdődtek, de valahogy beleálmodtam az álmomba, azok még tényleg menstruációs görcsre hasonlítottak, na de utána... Na, akkor jön a java :)
2008. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit off: ciki nem ciki ha nem fájt a havi vendég..... nekem ssoha ndm fájt..fogom igy tudni mikor kezdődik??
2010. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia

egy barátnőmnek se volt soha mensis fájása, és épp ezért tudta mikor kezdődik a szülés.

2010. febr. 13. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!