Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten érdemes szülésznőt...

Kecskeméten érdemes szülésznőt fogadni? Kit ajánlanál? Hányadik héttől szokták felkérni őket? És mi a tarifájuk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 12:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Első és egyben utolsó vagyok!

Ha mégegyszer szülnék, biztosan fogadnék szülésznőt!!Ő volt ott velem végig, a dokim csak a végére jött oda, amikor már elindult a kisfiam kifelé.Ő csinálta a gátmetszést és tartotta a lábam, amikor már nagyon elfáradtam.

Szerintem érdemes fogadni szülésznőt, empatikusabbak, mint a dokkerek.

A csecsemős nővérek tényleg nem egy vigyor csapat, de ha kérdeztem, ill. kértem, akkor segítettek. Mondjuk nem is az a fajta vagyok, aki szó nélkül hagyja, ha a gyerekéhez nem úgy nyúlnak, ahogy azt kell.

2011. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Többektől hallottam, hogy ha valakinek nem volt fogadott szülésznője, előfordult, hogy több szülésznő is bent volt a szülésnél. Ilyenkor hogyan "hálálkodsz"? Úgy gondolom, ha nem fogadnék akkor max. 20 000-et adnék neki. De mi van, ha ketten is vannak?
2011. febr. 25. 09:36
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálam is többen voltak, azaz az egyikőjük előkészített, meg feltette az nst-t.A vezető szülésznő emlékezett ránk a szülésfelkészítőről, csak a legvégére állt oda, hogy kicsit erősítsen.

A harmadik volt jelen a tulajdonképpeni szülésnél.

Aki előkészített, annak egy doboz csokit adtam, aki csak biztatott, annak egy köszönömöt rebegtem el még a szülőágyon,a harmadiknak adtam 10 ezer forintot és egy kis csomagot ( csoki, kávé stb. ).

2011. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Kisfiam feb 7-én született ;) !Azt hiszem ismét összefutottunk itt :) !

2011. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó, kedves R. !

Hát ez remek!!!!! :))))))

Puszillak:K.

2011. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi is puszilunk benneteket.Úgy látom te is 'használod' még az oldalt,én nagyon szeretem!HA jobb idő lesz-nem egész nap havazik-talizzunk egy kis játszóterezésre akár!
2011. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!