Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt aki tavaly március 9...

Van itt aki tavaly március 9 körül szült? Mekkora a babád, miket tud?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én március 21-én szültem.

Kisfiam 9,4 kg és 78 centi. Bútor mellett közlekedik, egyre többet foglalkozik azzal, hogy mindkét kezét felemeli és próbál megállni a lábán. Felmászik a kanapéra, és háttal tolatva lemászik róla.

Jó sok mutatványa van, megmutatja, milyen nagy lesz, tapsol, puszit ad, megmutatja, hol van apa és anya, integet, ha mondjuk, hogy pápá, dugja a kis orrát, ha mondjuk, hogy piszepisze. Van egy kis külföldi dal, aminek az elején tapsolni kell, aztán megmutatni a fejünket (két oldalról "ütögetni"), majd oldalra dőlöngélni, na azt végigmutogatja, ha énekeljük. Étkezések előtt imádkozni szoktunk, amikor beteszem az etetőszékbe, automatikusan összeteszi a kezecskéit. Kb. két hete látom, hogy hüvelyk- és mutatóujjal csipegeti fel a szöszt a szőnyegről. Ha hallja, hogy NEM, akkor rázza a fejét. Amire mindig mondom, hogy NEM (pl. porszívó csövének végét fogdosni), ahhoz úgy közelít, hogy már előre rázza a fejét. De azért általában mégis megcsinálja/hozzányúl.

Az emberekkel nagyon barátságos, bárki ölbe veheti, a babakocsiból kiinteget, kimosolyog az emberekre. 8 foga van, most általában végig alszik éjszaka, mert nem jön foga, amikor jön, akkor ébred egyszer-kétszer.

Most ennyi jut eszembe.

Nálatok mi a helyzet?

2011. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!