Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt aki március 29-re van...

Van itt aki március 29-re van kiirva? Hogy van? Fáj valamije?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen

14-én megszületett a kisfiam, 2600 gr, 50 cm

szopik, alszik, keveset sír

szépen gyarapszik


én is jól vagyok, gátvédelemmel szültem, de az aranyerem fáj

2011. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hu de jo neked tul vagy rajta!
2011. márc. 25. 22:40
 3/5 anonim válasza:

Szia,

Március 31.-re vagyok kiírva,de semmi jele annak,hogy korábban szeretne megszületni.Van néha enyhe hasszurkám,meg néha keményedek,de ennyi.Pedig már nagyon türelmetlenek vagyunk.Te hogy bírod?

2011. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szintén márc.31-e,de nekem sincs semmi jele,hogy előbb megszületne.Méhszájam 3000,egy darab keményedésem,és jóslóm sem volt eddig.

:(

Nagyon várom már a végét,mert egy örökmozgó,nagyon sokat mozog egész nap,de estére már aludni sem tudok,annyira beindul.Nagy hassal amúgy is nehéz,de így meg esélytelen.Napi kb.3 órát alszom emiatt,így már teljesen kimerültem.Ált. reggel 8-este 9-ig aktívan mocorog,aztán kb.9-hajnali egyig meg mintha cséphadaróvá válnának a végtagjai....

Nekem visszér gondjaim vannak (voltak előtte is),enyhén vizesednek a lábaim is,meg reggelente szédüléses rosszullétek jönnek rám evés után,ami nem tudom,mitől van (a doki se tudja).

Amúgy nem fáj semmi,csak a rúgásai,meg nagyon fáradtnak és kimerültnek érzem magam.

Szóval már NAGYON várom a végét!!!!

2011. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok!Én márc 30.-ra vok kiírva!Én is nagyon türelmetlen vok!Már számolom a napokat vissza:)ha minden igaz szerdán megindítják mivel már 4kg-os a fiacskám(155cm vok)!Kitartás sorstársaim!:)
2011. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!